http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu İle Gelen Doğal Mucize

Bıttım Sabunu İle Gelen Doğal Mucize
Her derde deva mucizevi bir sabun olan Bıttım Sabunu, Türkiye'nin Siirt ilinde üretilen bir sabundur. Siirt ilinde bulunan çitlembik yanı bıttım ağacının meyvesinden yapılan bu sabun tamamen doğal bir sabundur. Bu meyve tamamen ev yapımı yöntemlerle işlenir ve bu mucizevi sabun meydana getirilir. Sabunun meydana geliş süresince hiçbir kimyasal yöntem ya da ürün kullanılmaz. Eylül aylarında yetişen bu bıttım meyvesi ülkemizde menengiç olarak da biliniyor. Yetişen bu bitki Siirt halkı tarafından toplanıyor ve işleniyor. Taze bıttım meyveleri kurutulduktan sonra değirmenlerde övülür ve yoğurulur. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra bıttım meyvesinin yağı ortaya çıkar ve bu yağ alınır. Siirt Bıttım Sabunu , bu meydana gelen yağdan yapılmaktadır. Sizin de anlayacağınız gibi bu sabunda bu meyve hariç hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Bu minicik meyve hem cildiniz hem de saçlarınız için tamamen doğal olan mucizevi bir sabunu meydana getirmektedir.

Bıttım Sabununun Cilde Faydaları
Cildimiz bizlerin en değerli hazinesidir. Bunun için her zaman en iyi ürünleri kullanmak ve cildimizi korumak isteriz. Kimyasal ürünler geçici olarak sizleri ne kadar memnun etse de kalıcı anlamda olumlu sonuç meydana getirmezler. Cildinize gerçekten iyi bakmak istiyorsanız doğal yöntemlere başvurmalısınız. Bıttım Sabunu cildiniz için en doğal ve en faydalı sabunların bşında gelmektedir.

 • En ciddi cilt rahatsızlıklarından biri olan sedef hastalığının tedavisi için Bıttım Sabunu önerilmektedir. Sedef hastalığının görünüm ve verdiği rahatsızlıklardan bu sabunu kullanarak kurtulabilirsiniz. Bu sabun cilt rahatsızlıklarını tamamen ortadan kaldırır ve sizleri iyileştirir.
 • Sedef hastalığının yanı sıra cildinizde meydana gelen egzama ve mantar gibi rahatsızlıklar için de bu sabunu kullanabilirsiniz.
 • Cildinizde meydana gelen her türlü kaşıntı için de Bıttım Sabununu kullanabilirsiniz. Bıttım sabunu sizleri kaşıntılardan kurtarır ve cildinizin rahatlamasını sağlar.
 • Ellerinizde egzamadan meydana gelen kaşıntı, kızarıklık ve kanama gibi sorunlar varsa bu sabunu kullanabilirsiniz.
 • Bacaklarınızda oluşan varisler için de bu sabunu kullanabilirsiniz. Bıttım sabunu ile bacaklarınıza masaj yaparsanız varisleriniz iyileşecek ve rahatlayacaktır.
 • Özellikle de ergenlik dönemlerinde yüzünüzde ve vücudunuzda oluşan sivilceler için de bu sabundan yardım alabilirsiniz. Bıttım sabunu, var olan sivilcelerinizi kurutarak yok eder. Ayrıca düzenli bir şekilde kullanırsanız sivilce oluşumunu da önlemiş olursunuz.

Bıttım Sabununun Saçlara Faydaları
Bıttım sabununun yukarıda saydığımız cilde faydaları gibi, saçlarınız için de fazlasıyla faydası bulunmaktadır. Bunun için düzenli bir şekilde saçlarınızda bu sabunu kullanmanız, her banyoda şampuan yerine bu sabunu tercih etmeniz gerekecektir. Bu sabunu kullanırken herhangi başka bir yan ürün kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

 • Saç dökülmesi problemine sahipsiniz ve bir çok yöntem deneyip olumsuz sonuç aldıysanız o zaman bu sabunu tercih etmelisiniz. Bıttım Sabununun en büyük etkisi saç dökülmelerinde görülmektedir. Bu sabun saç dökülmesini engeller ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur.
 • Kepek problemleriniz, saçlarda egzama gibi deri problemleriniz varsa bu sabunu kullanarak bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.
 • Düzenli bir şekilde bu sabunu kullananlarda beyazlamayı geciktirme etkisi görülmüştür. Sizlerin de saçları beyazlıyorsa bu sabunu kullanabilir ve saçınızı eski rengine kavuşturabilirsiniz.
 • Saçlarınız hava, sigara dumanı ya da bunlar gibi çevresel faktörlerden yıpranacaktır. Bu sabun cansız, yıpranmış ve mat saçları iyileştirmektedir. Bıttım sabunu kullanarak saçlarınızı canlandırabilirsiniz. Ayrıca bu sabunun içerdiği yağ sayesinde saçlarınız eski nemine tekrar kavuşacak ve parlaklık kazanacaktır.
 • Saçlarınızdaki sertlikten ve görünümündeki cansızlıktan şikayetçiyseniz bu sabunu kullanabilirsiniz. Bıttım sabunu sayesinde saçlarınız yumuşacık olacaktır. Bu yumuşaklık için herhangi bir yan ürün kullanmanıza gerek yoktur.

Bıttım Sabununa Nasıl Sahip Olabilirim ?
Bıttım Sabunu'nun say say bitmeyen faydalarından sizler de yararlanmak istiyorsanız hemen sipariş verebilirsiniz. Piyasada bir çok bıttım sabunu görebilirsiniz. Bunların hepsinin doğal olduğunu söylemeyiz. Bizler sizlere el yapımı ve hiçbir katkı maddesi içermeyen Bıttım sabunlarını sunmaktayız. Doğal ve sağlıklı bir görünüm istiyorsanız siz hemen sipariş edin ve bizler Siirt'te üretilen bu sabunları adresinize gönderelim. Bu sabunlardan sipariş vermek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Kısa süre içerisinde elinize geçecek olan bu sabunları kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren olumlu sonuçları gözlerinizle görürsünüz.


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919