http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu Mucizesi İle Tanıştınız mı?

Bıttım Sabunu Mucizesi İle Tanıştınız mı?

Kozmetik malzemeleri insanlar için vazgeçilmez ürünlerden olmaktadır. Temizliğin ana elemanları olan sabunlar ve şampuanlar insan cildi ve sağlığı için oldukça önemli bir noktada durmaktadır. Peki, kullandığınız sabun ve şampuanların içeriğini tam olarak biliyor musunuz? İçerisinde kimyasal madde olmadığından emin misiniz? Kullandığımız tüm ürünlerde doğallık ararken temizlik ürünlerinde de aynı doğallığı aramalı ve sadece doğal temizlik ürünlerini kullanmalıyız. İşte Bıttım sabunu bu doğal temizlik ürünlerinden biridir. Anadolu yüzbinlerce yıldır kullanılan ve mucizevi bir içeriği olan Bıttım sabunu temizlik ürünü olmaktan çok bir şifa kaynağı olma özelliğini göstermektedir. Tamamen doğal yollarla hazırlanan Bıttım Sabunu kullanılması halinde başka bir temizlik ürününe gerek yoktur. Sağlıklı ve şifa kaynağı olan Bıttım Sabununun kökleri Sümerlere kadar dayanmaktadır. Anadolu toprakları üzerinde binlerce yıldır kullanılan bu sabun son yıllarda tüm dünyanın ilgisini çekti ve insanlar tarafından oldukça sık kullanılmaya başlandı. Sadece Siirt ve çevresinde üretimi gerçekleştirilen Siirt Bıttım Sabunu tamamen doğal yollar ile elde edilmekte ve asla fabrikasyon bir ürün olmamaktadır. Yöre halkı tarafından üretilen ve hem kullanılan hem de satışı gerçekleştirilen Bıttım Sabunu dünyanın her noktasına gönderilmektedir. Özellikle de Avrupa’da kullanımı çok yaygın olan Bıttım Sabunu her derde deva özelliği ile faydaları kanıtlanmış bir temizlik ürünüdür. Bağımsız kliniklerde yapılan çalışmalar sonucu Bıttım sabunu faydaları kanıtlanmış ve dermatologlar tarafından da onaylanmıştır.

  • Bıttım Sabunu öncelikle temizlik için olağanüstü bir temizlik işlevi görmektedir. Banyoda çok zaman geçirmeden birkaç defa Bıttım Sabunu ile tüm vücudun yıkanması halinde uzun sürecek bir vücut temizliği sağlanmış olacaktır.
  • Bıttım Sabunu yapılan temizliği çok uzun zaman koruyacak ve terleme gibi bir problemi ortadan kaldıracaktır. Birkaç gün boyunca duş alınmasa bile Bıttım Sabunu etkisini kaybetmeyecektir.
  • Bıttım Sabunu öncelikle saçların dökülmesinin önüne geçecektir. Saç köklerini besleyerek saçlara hacim ve dolgunluk kazandıracaktır. Saçların ve cildin tüm D vitamini ihtiyacını karşılayacak ve tüm vücuda bakım uygulayacaktır.
  • Bıttım Sabunu erkeklerde özellikle saç dökülmesinin önüne geçecek ve saçların daha gür çıkmasını sağlayacaktır. Ayrıca sakalların daha sağlıklı ve sık çıkmasını sağlar.
  • Siirt Bıttım sabunu cildi besleyen kurumasının önüne geçen ve tüm gözenekleri açarak derinin hava almasını sağlayan bir özellik gösterecektir.
  • Bıttım Sabunu ayrıca vücutta oluşan egzama, mantar, sedef hastalığı gibi tüm cilt hastalıkları için de şifa kaynağı olacaktır.
  • Bıttım Sabunu vücuda ve saçlara bakım yaptığı gibi aynı zamanda cilt için de oldukça etkili olmaktadır. Kırışıklıkları onaran ve yüzdeki tüm sivilce, akne ve siyah noktaları yok eden Siirt Bıttım sabunu temizliğin yanı sıra bakım ürünü olarak da kullanılmaktadır.
  • Etkileri ve Bıttım sabunu faydaları kanıtlanan bu ürün aynı zamanda saçların geç beyazlamasını sağlayacaktır. Normalden daha uzun sürede saçlar beyazlayacak ve daha sağlıklı bir saç köküne kavuşulacaktır.

Doğallığın Ve Mucizenin Anahtarı Siirt Bıttım Sabununda

Bıttım Sabunu faydaları daha onlarca etkisi ile insan sağlığı ve temizliği için son derece önemli bir ürün olmaktadır. Bıttım Sabunu yukarıda da bahsedildiği gibi tamamen doğal yollardan elde edilmektedir. Sadece Siirt ve bölgesinde yetişen Bıttım ağacının meyvelerinden elde edilen bu sabun yapımında hiçbir makine veya alet kullanılmamaktadır. Bıttım ağacının meyvelerinden elde edilen menengiç yağı öncelikle kazanlarda en az 12 saat süreyle kaynatılmakta ve özü alınmaktadır. Daha sonrada kostik ile karıştırılarak yapım işlemi devam etmektedir. Bıttım Sabunu yazın güneşin altında günlerce bekletilmekte ve kullanılan şeklini alması sağlanmaktadır. Bu bekleme sırasında güneşin tüm yararlı vitaminlerini içerisinde toplayan Bıttım Sabunu yine el emeği ile paketlenerek dünyanın dört bir yerine gönderilmektedir. Yöre halkı hem kendi kullanacağı temizlik ürününü üretirken hem de dünyaya Bıttım sabunu mucizesini tanıtmaktadır. Tamamen doğal yollar ile üretilen ve içerisinde hiçbir şekilde kimyasal bir içerik bulunmayan Bıttım Sabunu insan vücudu temizliğinin yanı sıra çamaşırların yıkanmasında da kullanılmaktadır. Kıyafetlerdeki tüm bakterileri öldüren ve kıyafetlerin renklerinin, özelliklerinin yok olmasının önüne geçen Siirt Bıttım Sabunu her derde deva özellikleri ve her şekilde kullanılması ile vazgeçilmez bir ürün olmaktadır. Üstelik bu kadar özelliği olan ve tam bir şifa kaynağı olan Bıttım sabunu oldukça uygun rakamlara satışa çıkarılmaktadır. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919