http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu İle Tanışın Tüm Cilt Problemleri İle Vedalaşın

Bıttım Sabunu İle Tanışın Tüm Cilt Problemleri İle Vedalaşın

Bıttım Sabunu Siirt ilimizde yetişen çitlembik yaprağının yağından elde edilen doğal bir sabundur. Saç dökülmelerine karşı etkisi herkes tarafından bilinir. Siirt ilimizde üretilen tek doğal sabundur. Çevre halkı tarafından sıklıkla kullanılır. Bu doğal ve şifa kaynağı sabunun birçok deri hastalıklarına iyi geldiği de ispatlanmıştır. Cildinde egzama, mantar, cilt kepeklenmesi gibi rahatsızlıklara çok faydalı olan Bıttım sabunu faydaları saymakla bitmez. Yoğun bir şekilde Avrupa ülkelerine de ihraç edilen Bıttım Sabunu Türkler tarafından da tercih edilen bir sabundur.  Özellikle bayanların vazgeçilmezi olan Bıttım Sabunu kırışıklara karşıda çok etkili bir sabundur.  Gün içersinde sabah akşam kullanılan bilen bu sabun ciltteki lekelere sivilcelere karşı çok etkilidir. Kısa bir sürede etkisin hemen gösteren Bıttım sabunu Siirt ilimizde üretilmektedir ve sadece Siirt ilimizde bulabileceğiniz bir sabundur. Bıttım ağacı aslında bir kuruyemiş çeşididir.  Aynı zamanda sabun haline dönüştürülebilir. Yöre halkı bu kuruyemişi daha çok sabun yapmayı tercin eder. Siirt Bıttım Sabunu tamamen doğal bir sabundur. Cildinizi yıkadığınızda göreceğiniz olumlu değişiklik karşısında çok şaşıracaksınız. Kozmetiklerden aldığınız pahalı cilt bakımı ürünlerinin aksine Bıttım Sabunu hem uygun fiyat seçeneği hem de faydalı olduğu kullananlar tarafından bilinmektedir.  Kullananların çoğu saç dökülmesine karşı tercih ederler. Tüm ailenin güvenle kullanabileceği Siirt Bıttım Sabunu bebekleriniz içinde muhteşem bir üründür. Mikrop öldürücü özelliği sebebi ile de tercih edilir.

  • Bıttım Sabunu faydaları saymakla bitmez, en başlıca özelliği saç dökülmesine karşı olarak bilinse de deri hastalıklarına çok iyi gelmektedir. Yüzünüzde çıkan sivilceleri kısa sürede kurutup iz bırakmadan tedavi eden Bıttım Sabunu saç diplerindeki kızarıklık ya da tahrişlere çok iyi gelir. Beyazlayan saçlar içinde kullanılan Bıttım Sabunu beyaz saçları eski rengine kavuşturur.  Fakat uzun bir süre kullanmanız gerekmektedir.  Bıttım Sabunu kırılan cansız yıpranmış saçlar içinde kesin çözümdür. Ve saçlarınızdaki kepeklenmeyi tek yıkamada sona erdirir.
  • Siirt Bıttım Sabunu vücut ve ciltteki tüm kaşıntılara da çok iyi gelmektedir. İçerdiği özellikleri saymakla bitmeyen bu mucize sabunla vücudunuzda oluşan kızarlık ya da kaşıntılara çözüm bulabilirsiniz. Banyoda kullandığınız da vücudu ne kadar rahatlattığına ve derinizin rahat bir nefes aldığını hissedeceksiniz. Muhteşem kokusu ve terlemenizi engelleyen Bıttım Sabunu kullanmaya başladığınız günden itibaren tutkunuz haline gelecektir.
  • Bıttım Sabunu kullanırken başka bir ürüne ihtiyaç duymayacaksınız. Bıttım Sabunu kullandığınızda saçlarınızı her gün yıkamak zorunda kalmayacaksınız. Bıttım Sabunu kullandığınızda saçlarda başka bir ürün sakın kullanmayın saç kremi ya da başka bir ürün kullanılması halinde sabunun faydalarını göremezsiniz.
  • Bıttım Sabunu tamamen doğal bir üründür. Dışarıdan kullanacağınız kimyasal bir ürün sabunun faydalarından sizi yoksun bıraksın istemezsiniz. Kullanacağınız Bıttım Sabun kesinlikle hiçbir yan etkisi yoktur. Sabunun içersinde ilaç yada serum gibi hiçbir yan ürün kullanılmamıştır. Tamamen doğal olan Bıttım Sabunu gönül rahatlığı ile istediğiniz sıklıkta kullanabilir.
  • Siirt Bıttım Sabunu ana ham maddesi meyvedir. Cildinizde saçınızda kullanabileceğiniz bu sabun sık ve düzenli kullanımlarda faydasını kısa sürede gösterecektir. Doğadan gelen bu mucize sabunu ilk kullanımınızdan itibaren tutkusu haline geleceksiniz. Saç ve cilt dostu bu sabunu evinizdeki herkes gönül rahatlığı ile kullanabilir.
  • Siirt Bıttım Sabunu yan etkisi kesinlikle yoktur. Doğanın bir armağanı olan Bıttım Sabunu kullananlar tarafından ısrarla tavsiye edilen bir sabundur. Bir defa kullandığınız da bile etkisini görürsünüz. Saç kepeklenmesi ya da saç derinsindeki kızarıklıkların gitmesi için kullanacağınız Bıttım Sabunu saçlarınızı masaj yaparak yıkadığınızda bu sorunların tamamen bittiğine şahit olacaksınız.

Her Derde Deva Doğal Mucize Bıttım Sabunları

Bıttım Sabunu saç dökülmesine, ciltte oluşan sivilcelere, egzama, mantar, sedef gibi cilt hastalıklarına %100 kesin çözümdür. El yapımı doğal ürün olan Bıttım Sabunu Siirt yöresinin vazgeçilmez sabunudur. Faydaları oldukça fazladır. Gözenekleri açar, vücudu rahatlatır, el yapımıdır, saçları besler, saçların gür uzamasını sağlar ve beyaz saçları doğal haline çevirir. İnce kırılan saçları onarır. Saç köklerini besler. Kepek oluşumunu giderir. Vücuttaki kaşıntıya iyi gelir. Kuru ciltler, karma ciltler, yağlı ciltler için çok uygun bir üründür. Saç diplerinde bakteri oluşumunu önler.  Yüzde oluşan kırışıklıkları giderir. Varis oluşumunu önler ve varisi olanların varis ağrılarını rahatlatmak için de Siirt Bıttım Sabunu tercih edilir. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919