http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bir Doğu Eseri Siirt Bıttım Sabunu

Bir Doğu Eseri Siirt Bıttım Sabunu

Günümüzde insanlar artık eskiye bir özlem ve arayış içine girmişlerdir. Özellikle sağlık konusunda her geçen gün bizlere yeni imkanlar sunulmakta ve yeni hizmetler verilmektedir. Özellikle ilaç ve kozmetik sektöründe üretilen ürünlerin, yan etkilerinin fazla olması yüzünden, geçmişteki sağlık yollarına olan rağbet artmaktadır. Öncelikle örnek olarak akapunkturu vermek yanlış olmaz. Hastalık veya rahatsızlıklarında kurtulmak isteyen çoğu insan, bu yöntemle sağlıklarına kavuşma arzusunda olmuşlar ve bu tedaviyi uygulayan ustalar tarafından sağlıklarına kavuştuklarını belirtmişlerdir. Bu konuyla ilgil yaşanan diğer gelişmeler sayesinde daha doğal ve daha az yan etkisi olan yollar bulmak bugün her insanın düşündüğü ilk şeydir. Konu sağlık olunca da en ufak bir hataya kimsenin tahammülü olmamaktadır. Sağlık ve güzellik konusunda ise son zamanlarda değeri artan başka bir ürün ise bıttım sabunudur. Bıttım sabunu, hem fiyat olarak uygun hem de sağlık açısından olumlu etkilerinden dolayı oldukça talep almaktadır. Bıttım sabunu faydaları ve özellikleri ile tamamen doğal bir temizlik ve şifa kaynağıdır. İşin en güzel olan kısmı ise bu sabun çok uzak yerlerde değil ülkemizde üretilmektedir. Özellikle Mardin ve Siirt bıttım sabunu, birçok insanın kullanımından oldukça fayda gördüğü ve tükettiği sabunlardır.

Siirt Bıttım Sabunu Hakkında Kısa Bilgiler

Siirt bıttım sabunu, kalitesi ve güveniyle kendini kanıtlamış adeta markalaşmış bir üründür. Halk arasında farklı isimler alan (çitlembik, bıttım, menengiç) , ancak aynı şekilde üretilen ve hizmete sunulan bu sabunların üretim aşamaları kısaca şöyledir:

  • Siirt fıstık ağaçlarından yapraklar toplanır,
  • Bıttımların yağı ezilerek çıkarılır,
  • Son olarak çıkarılan yağ özleriyle sabun üretimine başlanır.

Siirt Bıttım Sabunlarının Kolaylığı ve Faydaları

Bahsettiğimiz gibi bu mucizevi ve tamamen doğal olan sağlık kaynağı sabunlar, ülkemizde yetişen ağaçlardan toplanıp , üretimleri gerçekleşmektedir. Bu sayede ülkemizin ekonomisine de bir ayak bağı sağlanmamış olur. Çünkü üretimi siz gerçekleştirseniz bile dışarıdan alacağınız hammadde ve ürünler için artı bir maliyet harcamanız gerekmektedir. Bu da ne olursa olsun pahalı bir yöntem olacaktır. Tüm bunlardan uzak olması sebebiyle, ülkemizde çok ucuza bulabileceğiniz bıttım sabunu faydalarının ekonomik olması yanında sağlık açısından da önem arz etmesi gerçek bir mucizedir. Bugün bilim adamları ve doktorların sıklıkla üstünde durduğu ve kullanılmasının çok yararlı olacağını belirttiği bıttım sabunlarının faydaları saymakla bitecek gibi değildir. Cildin parlamasını, güçlenmesini ayrıca saç dökülmelerini, yara ve tahrişlerin iyileşmesini sağladığı için gün geçtikçe herkesin kullandığı bir ürün olmuştur. Siirt bıttım sabunlarına ulaşmak için illâ ki oraya gitmenize gerek yoktur, internet aracılığı ile kurumsal olarak üretim ve satış faaliyetlerini gerçekleştiren mağazalar aracılığıyla, alışveriş için zaman harcamadan bu sağlık deposu ürüne rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bıttım Sabunu ile Gelen Güzellik

Son günlerde, reklamlarda, koca koca tabelalarda gördüğümüz bir çok manken ve ünlünün güzelliklerini kozmetiğe yani türlü türlü kimyasal bileşenleri içeren maddelere borçlu olduklarını biliyoruz. Bu şirketler kârlarını arttırmak adına pahalı ve her sorun için ayrı ayrı ürünler çıkarmaktadırlar. Göz altı morlukları için ayrı bir krem, kırışıklıklarınız için farklı bir maske derken kısa vadede gördüğünüz yararlar uzun vadede size cilt problemlerinden başka bir şey getirmemektedir.  Ayrıca tüm o manken ve ünlülerin makyajsız hâllerinine de bakmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Onlar hakkında olumsuz konuştuğumuzu söylemiyoruz ancak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki doğallık ve sadelik en güzel yöntemdir. Bu konumuza böyle bir giriş yaptıktan sonra şöyle bir soru yöneltmek isteriz : Gördüğümüz anneannelerimizin gençlik ve güzellik sırları neydi ve ya onlar sahip oldukları bu kadar gür ve parlak saçları neye borçlu? Bu sorunun cevabı tabi ki çok basit : Doğal yöntemler! Bu doğal yöntemlerin temel aracından biri olan bıttım sabunu, organik ve tamamen doğal olmasından, hiçbir katkı maddesi içermemesinden dolayı en faydalı ürün olmaktadır. Kullanım açısından dikkat etmeniz gereken şey ise, özellikle uzmanların önerdiği yöntem kesinlikle bıttım sabununu ve şampuanı bir arada kullanmayın. Bıttım sabunu saçlarınızı zaten besleyecek ve güçlendirecektir onunla beraber ayrı bir krem kullanmanıza gerek yoktur. Saçlarınızı iki günde bir bıttım sabunu ile yıkamak en verimli yol olacaktır.


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919