http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu Zararlı mı ve Yan Etkiler Barındırır mı?

Bıttım Sabunu Zararlı mı ve Yan Etkiler Barındırır mı?

Bıttım sabunu doğal bir sabundur. Menengiç meyvesinin yağından üretilir ve yan bir etki bırakacak etkisi yoktur. Doğal bir yapıya sahip olması organik olarak üretildiğini ve saf bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Bu sayede kimyasal madde barındırmaz ve kimyasal madde barındırsa o Siirt bıttım sabunu olmaktan çıkmaktadır. Bu denli hassas bir yapıya sahip olan bıttım sabunu, önemli bir yapıya sahip olarak kullanılmaktadır.

 • Bıttım sabunu doğal mineralleri barındırır,
 • İnsan sağlığına zararlı bir etki bırakabilecek bir yapısı yoktur. Bu yapısıyla kendini güvenilir kılan bir unvana da sahip olmuştur.
 • Doğal içerikleri bünyesinde barındırır ve saçların dökülmesini önler,
 • Cilt sorunlarını gidermek ve zararlı mantar oluşumlarını önlemek için kullanılır,
 • Sivilce oluşumlarına mani olur, çıkmalarını engeller ve var olanların kurutulmasını sağlar,
 • Saçlardaki kepeği ve kaşıntıları önleyerek, bakterileri temizlemektedir.

Genel olarak bıttım sabunu faydaları oldukça fazladır. Kullanımı deride bir kızarıklık, pişik ya da saçlarda bir sertlik oluşturmamaktadır. Aksine saçlarını yumuşak bir hale getirerek daha canlı bir hale gelmesinde yardımcı olmaktadır. Bıttım sabunu önemli bir değere, kullanıma ve insanlar için doğal bir şifaya sahiptir. Bu nedenle bir zararı insan vücudu için yoktur ve yan etkiler bırakmaz. Sadece birçok şeyde, olduğu gibi gözlerden uzak tutmak gerekmektedir.

Bıttım sabunu üretilirken en önemli aşama el ile toplanması, el ile yağının çıkartılması ve el ile bir kalıba getirilmedir. Herşeyin doğal bir denge üzerinde seyrettiği bıttım sabunu üretiminde, güven en önemli unsurlardan bir tanesini oluşturmaktadır. Cildi temizlemesi, mikrop öldürücü özelliği ve cilt üzerindeki gözenekleri açmasıyla bir rahatlık sağlaması, huzur verici yararları arasındadır. Saç derisinde yer alan yaraları gidererek bakterileri temizlemesi, kanıtlanmış bir yarara sahip olması da diğer önemli yararlarını barındırmaktadır.

 • Bıttım sabunu şifadır, insanın saç konusunda çektiği sıkıntılara çözüm getirir,
 • Bıttım sağlıktır, cilt konusunda problem yaşayan kadın ve erkeklerin rahatlamasına yardımcı olur.
 • Sivilceleri yok eder,
 • Sedefi durdurur,
 • Mantarı önler,
 • Saç dökülmelerini ve kepekleri önler
 • Egzama vakalarını

giderir. Tüm bu etmenler, bıttım sahip olduğu doğal şifa ve güveni veren değeri, bıttım sabununun özelliklerin en güzel göstergelerinden bir tanesidir.  Bu sayede Siirt bıttım sabunu, doğal bir içeriğe sahip olan özü ile pek çok sıkıntıya deva olmaktadır.

Bıttım Sabununu Kullanmak

 • Bıttım sabunu kullanımında en fazla 5 dakika saç derisine bolca köpürtülerek el ile masaj yapılmalıdır. Bu sayede menengiç özü saç derisi tarafından emilecek ve faydaları tesirini göstermeye başlayacaktır. Burada önemli olan saç derisini güçlendirecek ve dökülmelerin önüne geçilecek bir uygulama yapmaktır. Saç derisine bol köpük ile yapılan masaj neticesinde, daha etkin sağlıklı ve dirençli bir saça sahip olunacaktır.
 • Cilt üzerinde kullanmak için bolca köpürtülmelidir. Bu köpürtme işlemi bol olup yüze iyice sürüldüğünde ve en fazla 15 dakika bekletildiğinde, sivilce ve siyah noktalar, yüzünüzde tutunma kuvvetini kaybetmeye başlayacaktır. Ayrıca yeni sivilcelerde meydana gelmeden direk olarak Siirt bıttım sabununun mineralleri ile engellenecektir.
 • Bıttım sabununu kullanmak oldukça basittir. Fakat kullanırken saçlara kimyasal şampuanların kullanılmaması ya da saç kremlerinin sürülmemesi gerekmektedir. Bu şekilde sistemli bir kullanımı en fazla 2 günde ya da 3 günde yapan erkek ve kadınlar, saçları konusundaki birçok şikayetlerinin son bulacaklarını fark edeceklerdir.

Bıttım sabunu tüm cilt için kullanılabilecek bir sabundur. Çünkü bıttım sabunu faydalarından bir tanesi de vücut üzerindeki zararlı maddeleri temizlemesidir. Bu nedenle bıttım sabununu kullanmak ve hayata dahil etmek, zararlı bakterilerinden de temizlenmenin en güzel yollarından bir tanesini oluşturmaktadır. Her yıl belirli dönemlerde menengiç meyvesinin, yabani fıstık ağacının aşılanmamış halinden toplanması, ham halinin alınarak preslenmesi, yağının çıkartılması ve kurutulması işlemlerine kadar tüm itinalı bir çalışma, bıttım sabununun üretmek için yapılmaktadır. Geçmişten izler taşıyan ve günümüze kadar taşınan bıttım sabunu, her manada insanların saç konusundaki problemlerini çözmek için yararlı bir şifaya sahiptir. Etkileri, imkanları ve rahatlatıcı içerikleriyle, bıttım sabununu kullanmak, beklentilerin üzerinde bir olumlu sonuç vermektedir. Yan etki barındırmaması ve zararlı olmaması da bıttım sabununun güvenli bir şekilde kullanılabilmesindeki kapıyı en güzel bir şekilde açmaktadır. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919