http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Sabunun Faydalarını Keşfedeceksiniz

Sabunun Faydalarını Keşfedeceksiniz

Bıttım sabunu oldukça eski zamanlardan gelen ve sizlere fazlası ile yararı olan bir üründür. Mutlaka bir bıttım sabununu kullanmanız var ola bir çok şikayetinizin yok olmasını sağlayacaktır. Cilt sorunlarınızın ve saç problemlerinizin oldukça fazla şifası olan bıttım bitkisi sabuna dönüştürüldüğü halde kullanımı kolaylaşır. Sizler bıttım sabunu ile birlikte mutlaka bazı sıkıntılarınızı giderebilmek için kullandığınız kimyasallardan vazgeçmiş olacaksınız. Bıttım sabunu ile birlikte birçok sorununuz çözüme kavuşacak ve cildinizin de yaşınıza oran ile oldukça genç ve oldukça kusursuz göründüğünü gözlemleyeceksiniz. Bıttım sabununun ilk zamanlarda yapımı oldukça zor idi. Ve eğer bir bıttım bitkisine sahip iseniz sizlerin de bu yapım aşamalarından geçebileceğini belirtmek gerekir.

Bıttım Sabunu Yapım Aşaması

 • Siirt bıttım sabunu bıttım bitkisinin özlerini içerisinde barındırır. Bıttım bitkisinin meyvesi toplanır ve hemen ardından yıkanır.
 • Yıkanan bitki özlerini ardından büyük kazanlar yardımı ile kaynatılır ve bu kaynama işlemi ile birlikte bıttım bitkisi kabuklarından ayrılır ve özü yukarıda birikir.
 • Bıttım bitkisi süzülür ve kabuklarından tam anlamı ile ayrılır ve hemen ardından da elde edilen özler ile yine tekrarlanan kaynatma işlemleri vardır.
 • Bıttım bitkisi tam anlamı ile yağ özlerini dışarıya salar ve böylece sabun için gerekli olan kısım elde edilmiş olur.
 • Hemen ardından ise bu sabun için gerekli olan kısmı alınır ve diğer kısımları da artık ortadan kaldırılır.
 • Sabun haline dönüşmesi için tüm çözeltinin hazırlanması sonucunda da öz hala sıvı halde bulunur.
 • Ardından da sıvı halde bulunan öz sabun kalıplarına dökülür ve sabun kalıpları içerisinde doğal ortamda kurumaya bırakılır. Ve kuruma işlemi de tamamlandıktan sonra artık bir bıttım sabunu elde ettiniz demektir.
 • Siirt bıttım sabunu artık fabrikalarda üretilir. Fakat hala bu işi geçmiş şekilde yapan kişiler de vardır ve bunların da sabunları oldukça kalitelidir.
 • Bıttım sabununu eski imalat şekilleri ile satın almak istiyor iseniz mutlaka ya imalat hanesine gitmeniz gerekir yahut da telefon veya da internet aracılığı ile sipariş vermeniz gerekir.
 • Bıttım sabunu fabrikalarda üretimine başlandığı için doğallığından asla herhangi bir şey kaybetmez. Mutlaka bu sabunu eskisi gibi oldukça doğal bulur ve dilediğiniz her yer için de kullanabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Faydaları Nelerdir?

Bıttım sabunu faydaları oldukça fazladır. Hem saç sorunlarınız için, hem vücut yağ dengeniz için, hem cilt hastalıklarınız için hem de gündelik hayatın toz ve kirinden arınmanız için kullanabileceğiniz ve asla da herhangi bir olumsuz etkisi ile karşılaşmayacağınız ve yeterince de doğal bir üründür.

 • Saç dökülmesi yaşıyor iseniz; düzenli olarak bıttım sabunu kullanmanız dökülmelerinizi başlarda azaltacak ve düzenli olarak kullanımı sonucunda da dökülmeler tam anlamı ile kesilecektir.
 • Saçlarınızın koparak dökülmesi yahut da farklı nedenler ile dökülmesi de bıttım sabunu ile ortadan kalkar.
 • Saçlarınıza bıttım sabunu kullanmanız saçlarınızı sertleştirecektir. Bunun için yanında ek olarak saç kremi kullanmak saçlarınızı yumuşatır ve bıttım sabununun etkisini ortadan kaldırmaz.
 • Bıttım sabunu ile birlikte saçlarınıza şampuan yahut da farklı bir aynı işlev gösteren madde kullanmanız sabunun etkisini geç göstermesine yahut da göstermemesine sebebiyet verir.
 • Bıttım sabunu vücudunuzun her yerinde oluşabilecek olan mantar sorunları için de oldukça iyidir. Mutlaka düzenli ve sık kullanımlarınız halinde mantar belirtileriniz ve oluşumu ortadan kalkacak ve var olan mantarlar da tedavi altına alınmış olacaktır.
 • Mantar için farklı bir krem kullanıyor iseniz bunların birlikte kullanımı bazı yan etkiler ile karşılaşmanıza sebep olabilir, bunun için mutlaka bir hekim ile konuşmanız gerekir.
 • Bıttım sabunu yararları arasında cilt problemlerinin ortadan kalkması da yer alır. Cilt sorunlarınızın ortadan kalkması ile birlikte cildiniz oldukça doğal ve oldukça Zarasız olan bıttım sabununa alışacaktır.
 • Bıttım sabunu aynı zamanda egzama tedavisi için önerilen tüm kimyasalların içerisinde buluna bıttım bitkisinde oluşur. Sizler bu sebep ile egzama tedavilerinizin içerisine kimyasalları karıştırmak yerine mutlaka yalnızca bıttım sabununu kullanmayı tercih etmelisiniz.
 • Bıttım sabunu size hep yarar sağlayacak ve sizi tüm cilt sorunlarınızdan kurtaracaktır.

 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919