http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Doğanın Bize Armağanı Bıttım Sabunu

Doğanın Bize Armağanı Bıttım Sabunu

Her zaman sağlıklı bir hayat sürmenin belirli kuralları vardır. Her zaman uzmanlar sağlıklı beslenmeyi, spor yapmayı, bazı şeylerden uzak durmayı önerir. Ama asıl önemli olan sağlıklı beslenme ya da sağlıklı egzersiz yapmadan önce kimyasallardan ve GDO’lu ürünlerden uzak durmak gerekiyor. Çünkü artık evlere giren neredeyse her şeyin içerisinde kimyasal bulunuyor. Bu kimyasal içeren ürünlerin her biri insan sağlığını olumsuz yönde etkiliyor. Yine gıda sektöründe insanlar buna dikkat edebiliyor ama konu kişisel temizlik olduğu zaman herkes reyonlardaki sabunlara, şampuanlara ve saç kremlerine yöneliyor. Bu nedenle de saç dökülmeleri, kepek problemleri her zaman insanların peşinde olmuş oluyor. Aslına bakılırsa bıttım sabunu kullanımı artsa tüm bu problemler kısa süre içerisinde yok olacak. Aynı zamanda bu sabunların kullanımı da oldukça pratiktir. Düzenli bir şekilde kullanıldığında hemen etki gösteren bu bıttım sabunu faydaları gerçekten de hayatınızı kolaylaştırıyor. Daha sağlıklı, daha pozitif bir yaşam, daha güzel ve pürüzsüz bir cilt, sağlıklı ve gür saçlar için sizler de bıttım sabunlarını kullanmalısınız.

Bıttım sabunlarını kullanıp hiçbir etki görememiş olan hiç kimse yoktur. Yapılan araştırmalara göre hem uzmanlara hem de dermatologlara göre bu sabun oldukça doğaldır. Bu nedenle de doktorlar da hastalarına ve ciddi cilt problemi yaşayanlara bu sabunları öneriyor. Cildin sağlığını kaybetmesi an meselesidir. Bir kere güneş ışınları cildin en büyük düşmanıdır. Aynı zamanda kullanılan kimyasal bazlı ürünler de cildi sürekli olarak tahriş etmektedir. Eğer sizler de:

  • Pürüzsüz bir tene,
  • Gür ve parıldayan saçlara,
  • Kepeksiz bir hayata,
  • Kaşıntılarınıza sor vermeye,
  • Sivilcesiz ve siyah noktasız bir yaşama merhaba demek istiyorsanız o zaman sizler de Siirt bıttım sabunu kullanmalısınız.

Öncelikle bu ürünlerin üretim aşamasından bahsedersek ürünlerin doğallığı da karşınıza çıkmış olacaktır. Siirt ilinde üretilen bıttım ağaçlarının meyvesi olan menengiç meyveleri ilk olarak toplanır ve ayıklanır. Sonrasında da yıkanır ve kurutulur. Kurutulan menengiç meyveleri değirmende öğütülür ve bu toz halindeki menengiç su ile yoğrulur. Yoğrulmanın sonucunda bu sabunun ham maddesi olan menengiç meyvesi yağı ortaya çıkar. Sonrasında bu yağ, odun külü ve su kazanda 2 gün kaynatılır ve dipte kalan karışım bu sabunu oluşturur. Böylelikle Siirt bıttım sabunu elde edilmiş olur. Görüldüğü üzere sabunlaşmanın başlaması için dahi kimyasal kullanılmıyor. Bu da cilt için %100 uygun olduğunun en büyük kanıtıdır.

Bıttım Sabunlarının Eşsiz Faydaları

%100 doğal olan bu bıttım sabunu sayesinde saç dökülmelerinden kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz? Saç dökülmesinin en büyük nedenlerinden biri saç köklerinin zayıflamasıdır. Eğer sizler kullandığınız ürünler ile saç köklerinizi yeteri kadar beslemezseniz ne yazık ki saç dökülmeleri sık sık karşınıza çıkar. Bu problem hem kadınlarda hem de erkeklerde görülen önemli bir problemdir. Bu nedenle de bu problemin çözümü için mutlaka saç köklerini besleyecek bir ürün kullanmak gerekir. Bu ürünleri kullandığınız zaman saç kökleriniz beslenir ve böylelikle de dolgunlaşır. Yani saç dökülmesinin önüne geçmiş olursunuz.

Saç dökülmesi kadar sıklıkla karşılaşılan bir diğer problem ise kepek problemidir. Her ne kadar erkeklerde daha sık görülse de kadınların da büyük problemlerinden biridir. Bu nedenle de öncelikle bu problemin nedeni anlaşılmalıdır sonra da çaresine bakılmalıdır. Saç derisi her gün hem güneş ışınlarından hem de kimyasal ürünlerden etkileniyor ve nem dengesi bozuluyor. Eğer saç deriniz nemini kaybetmiş ise o zaman deri çatlıyor ve dökülmeye başlıyor. Derhal saç derisinin eski haline kavuşturulması nem oranının tekrardan aynı düzeye getirilmesi gerekiyor. Sonrasında kepek problemi de ortadan kalkıyor.

Siyah noktalara müdahale etmezseniz bu noktalar sivilceye dönüşüyor. Bu nedenle de öncelikle siyah noktalar için önlem almalısınız. Ciltteki gözenekler temizlenirken açılmalı sonrasında kapanmalıdır. Bıttım sabunları da tam olarak bunu sağlamaktadır. Bu sayede hem gözenek içerisinde pislikler temizleniyor hem de sonrasında kirlerin birikebileceği gözenekler ortadan kalkıyor.

Bıttım sabunu faydaları sayesinde sizler de kolay bir şekilde cilt sağlığınızı koruyabilir ve hatta cilt bakımınızı yapabilirsiniz. Tüm bunlar için hemen en yakın yerden bıttım sabunlarını temin etmelisiniz. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919