http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Doğal Bıttım Sabunu Mucizesini Keşfedin

Doğal Bıttım Sabunu Mucizesini Keşfedin

Yoksa siz hala içinde birçok kimyasal madde olan sabun ve şampuanları mı kullanıyorsunuz? Oysa tamamen yerli üretim olan Anadolu topraklarında yetişen ağaçların yemişlerinden doğal yollarla üretilen Siirt Bıttım Sabunu, piyasada satışı olan tüm vücut temizleyici ürünlerinde daha kaliteli ve temiz bir arınma sağlıyor. Üstelik aynı zamanda hem saç bakımı hem de cilt bakımı yapıyor. Piyasada satışı olan ve dünya kozmetik sanayisi tarafından üretilen tüm sabun ve şampuanların içeriğinde vücuda zarar veren kimyasal maddeler bulunmaktadır. Üstelik bu zararlı kimyasallar bebek bakım ürünleri, şampuanları ve sabunlarında da bulunmaktadır. Bebeklerinizin hassas ciltlerini bu ürünleri kullanarak sağlıksız ciltlere döndürmeyin. Tamamen doğal olan ve vücut sağlığı için birebir temizlik sağlayan, bakım yapan Bıttım sabunu kullanın hem ekonomik açıdan hem de sağlık açısından avantajlı konuma geçin. Bıttım sabunu kullanımdan sonra cilt maskelerine, yüz temizleme toniklerine ve sütlerine gerek yoktur. Çünkü bu ürünlerin yaptığı tüm işlemleri Bıttım sabunu tek başına yapmaktadır. Üstelik içinde bir kimyasal bileşen olmadan tamamen natürel şekilde bunu gerçekleştirmektedir. Anadolu’nun gizli kalmış mucizelerinden biri olan Bıttım sabunu ile aynı zamanda saç bakımı da yapabilirsiniz. Bıttım sabunu faydaları ile alakalı daha ayrıntılı bilgi vermek gerekirse kısaca şöyle bir liste karşımıza çıkmaktadır.

  • Siirt Bıttım sabunu ilk olarak temizlik aşamasında hiçbir şampuan ve sabunun yapamayacağı derece temizlik sağlamaktadır. Üstelik sağladığı temizlik uzun süreli vücutta etkisini göstermektedir. Bıttım sabunu ile saatlerce banyo yapmanıza gerek yoktur. Banyo süreniz gayet kısa olsa bile temizliği % 100 hijyen sağlayacaktır.
  • Bıttım sabunu kullanımından sonra ter kokusu ve vücudun bakteri üretmesi gibi sorunlar asla yaşanmamaktadır. Sıradan temizleyici ürünler sadece göstermelik bir vücut temizliği sağlarken Bıttım sabunu derinlemesine bir vücut temizliği yapmaktadır. Birkaç gün banyo yapmasanız da bu temizlik hissi vücudunuzda kalacaktır.
  • Bıttım sabunu temizlik sağladığı ölçüde aynı zamanda bakım ve ciltte onarım da sağlamaktadır.
  • Vücutta çıkan sivilcelere karşı kesin çözüm Siirt Bıttım sabunudur. Diğer kozmetik ürünlerine yüksek miktarda paralar ödemeyin, birkaç sefer Bıttım sabunu kullandığınızda göreceksiniz ki vücudunuzun her bölgesinde ve yüzünüzdeki tüm sivilceler önce kuruyacak, sonra ise dökülecektir. Ayrıca yüzdeki akne ve siyah noktalarda Bıttım sabunu etkisi ile yok olacaktır.
  • Bıttım sabunu aynı zamanda cilt hastalıklarında son derece önleyici ve onarıcı bir fayda sağlamaktadır. Egzama, vücut mantarı ve sedef hastalıklarında iyileştirici etkisi vardır.
  • Siirt Bıttım sabunu saçlar konusunda da inanılmaz şekilde bakım sağlamaktadır. Özellikle piyasadaki her türlü saç dökülmesi önleyiciden daha etkili bir fayda sağladığını belirtmekte yarar var. Saçların diplerini besleyen ve saç derisinin gözeneklerini açan Bıttım sabunu saç dökülmesinde, koparak kırılmasında önleyici etkide bulunmaktadır. Saç derisini besleyen ve nemlendiren Bıttım sabunu aynı zamanda kepek sorunun tamamen önüne geçmektedir. Sağlıklı bir saç derisi oluşturmakta ve saçların her zaman dolgun, parlak ve canlı görülmesini sağlamaktadır.
  • Bıttım sabunu faydaları gerek Türkiye’de gerekse Avrupa’da uzman dermatologlar tarafından laboratuvar ortamında yapılan araştırmalarda bu faydaları kanıtlanmış bir üründür.

 

Bıttım Sabunu Fiyatı Ucuz, İşlevine İse Paha Biçilemez

Siirt Bıttım sabunu, adını aldığı gibi sadece Siirt bölgesinde yetişen Bıttım ağacının meyvelerinden üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi eklenmeden, içeriğinde kimyasal olmadan ve fabrikalar dışında direkt olarak yerel halk tarafından üretimi yapılmaktadır. Bıttım sabunu Siirt’te bir kültür olarak yaşatılmaktadır. Çünkü kökleri iki bin yıl öncesinde Sümer uygarlığına kadar dayanmaktadır. Geleneksel bir değer olarak günümüze gelen Bıttım sabunu için yoğun bir çalışma dönemi geçirilmektedir. Bıttım ağacının meyveleri toplanması gereken zamanın dışında ham meyvelikten kuru meyveliğe geçişte toplanır. Bu kuruyemişler önce değirmenlerde öğütülüp yağları damıtıldıktan sonra, kazanlarda kostiklerle kaynatılarak sabun kıvamına gelene kadar karıştırılır. Bu karıştırma işlemi hemen hemen 20 saat kadar sürmektedir. Bu işlemin ardından kalıplara alınan Bıttım sabunu güneşin etkisinde kurutulmaya bırakılır. Bu kurutma işlemi sırasında ise güneşin sağladığı D vitamini alan Bıttım sabunu besleyiciliğini tamamen bu D vitamine borçludur. Bir süre sonra kalıplardan çıkartılan Bıttım sabunu paketlenerek satışa hazır hale getirilmiş olunur. Tabi Bıttım sabunun büyük bir kısmı halk tarafından tek temizleyici ürün olarak kullanıldığı için şehir içinde kalır. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919