http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Temizlenirken Aynı Zamanda Vücudunuzu da Koruyan Bıttım Sabunu

Temizlenirken Aynı Zamanda Vücudunuzu da Koruyan Bıttım Sabunu

Siirt Bıttım Sabunu ile hem pırıl pırıl bir vücut temizliği hem de sağlıklı ciltlere kavuşabilirsiniz. Sümerlerden bu yana Anadolu topraklarından kullanılan Bıttım Sabunu artık dünya üzerinde bilenen ve kullanılan bir vücut temizleme ürünü olma yolunda ilerlemektedir. Tamamen doğal yollar ile el yapımı olarak hazırlanan Bıttım sabununda hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Menengiç yağının besleyici özelliğinde içeriğinde bulunduran bu sabunlar vücuttaki tüm ölü deriyi atıyor ve vücudun hava almasını sağlıyor. Dünyada artık sadece doğal ürünler kullanılmakta. Gerek insan besin maddelerinde gerekse kullanım ürünlerinde insanların aradıkları ilk özellik ürünlerin doğal yapıya sahip olmasıdır. Fakat dünya kozmetik sanayisi bu aşamaya daha geçemedi. Kullanılan şampuan ve sabunlarda kimyasal maddeler oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu şampuan ve sabunlar sadece yoğun köpük sağlıyorlar. Fakat iş temizlik ve vücut bakımına gelince sınıfta kalıyorlar. Üstelik içerisindeki sülfik asitler ve daha onlarca kimyasal maddeler bu ürünlerin insan sağlığını tehdit etmesine neden oluyor. Hiçbir ayrım olmadan, bebek şampuanı ve sabunlarında bile kimyasal içerikler kullanılmaktadır. Bu ürünler özellikle de cilt kanseri tetikleme süreçlerinde etkili olmaktadır. İnsanlar bu ürünleri kullandıklarında uzun vadede cilt hastalıklarına yakalanabilmektedir. Hastalıkların yanı sıra ise cilt kuruluğu ve saç dökülmesi problemleri hep bu kimyasal içerikli şampuan ve sabunlardan kaynaklanmaktadır. Bu sorunlardan kurtulmanın yolu ise tamamen doğal yollarla üretimi gerçekleştirilen Bıttım sabunlarından geçmektedir.

  • Bıttım sabunu ham maddesinin toplanmasından yapım aşamasına ve satış sürecine kadar her evrede tamamen doğal yollarla hazırlanan ve Bıttım sabunu faydaları klinik testlerle onaylanan bir vücut temizleme ürünüdür.
  • Temmuz ayı içinde toplanan Bıttım ağacı meyveleri değirmenlerde öğütülerek yağları çıkartılmaktadır. Bu işlemler günlerce sürebilmektedir. Çünkü değirmenler de motor veya başka bir araç kullanılmadan tamamen insan gücü ile bu yağlar çıkartılmaktadır.
  • Yağların çıkartılmasının ardından ise kostikler ile birlikte bu yağlar 20 saate yakın büyük kazanlarda karıştırılarak kaynatılmaktadır. Bu karıştırma ve kaynatma işleminde sabunun ortaya çıkması için yöreye özgü bazı maddelerde kazanın içine atılmaktadır.
  • Kaynatma sırasından istenen kıvam yakalanınca kazanlardaki sabunlar büyük kalıplara dökülerek güneşin altında kurutulmaya bırakılmaktadır.
  • Güneşin tüm yararlı ışıklarını içeriğinde toplayan Siirt Bıttım sabunu belli ölücülere göre kesilip paketlenerek satış için hazır hale getirilmektedir.
  • Bu yapım aşaması tamamen önceki kuşaklardan öğrenilmiş ve hiçbir makine işlemi kullanılmadan ilk gün ki üretim tarzı ile yapılmaktadır.

Her Derde Deva Bıttım Sabunu

Bıttım sabunu diğer sabun ve şampuanlara göre kat be kat daha fazla temizlik sağladığı gibi kanıtlanmış Bıttım sabunu faydaları ile insanlara temiz bir vücudun yanında sağlıklı bir ten de kazandırmaktadır. İçeriğindeki menengiç yağı tüm hücreleri besleyen ve pürüzsüz bir ten ortaya çıkaran özelliktedir. Siirt Bıttım sabunu sayesinde vücutta oluşan birçok istenmeyen durumdan kurtulabilirsiniz. Özelikle bebeklerde kullanılması tavsiye edilen Bıttım sabunu, bebeksi ten için birebir temizleme ürünüdür. Bebeklerin vücutlarındaki tahrişleri yok eden ve daha sağlıklı ve temiz bir ten oluşumuna sağlayan Bıttım sabunu her yaştan insan tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bıttım sabunu ergenlik çağındaki çocukların tüm yaşantılarını sekteye uğratan sivilcelerden kurtulmasında çok etkili bir üründür. Düzenli kullanım neticesinde sivilceleri önce kurutan sonra da yüzden temizleyen bir özelliği bulunmaktadır. Siirt Bıttım sabunu genç erkeklerin de imdadına yetişiyor. Gençlerde sakal çıkmaması veya yüzünün belli bölümlerinde sakal çıkıp belli bölgelerde sakal çıkmama sorununu Bıttım sabunu kökten çözüyor. Düzenli kullanımlarda hem dolgun hem de sık sakal çıkmasında etkili oluyor. Bıttım sabunu ayrıca saç dökülmesine ve saç beyazlamasına karşı da koruma sağlamaktadır. Saçın ihtiyacı olan tüm vitaminleri içinde bulunduran bu sabun saç kırılmalarına ve kepek sorununa karşı birebir çözüm getirmektedir.

Cilt hastalığı olan kişiler; özellikle egzama, vücut mantarı ve sedef hastalığı olanlar Siirt Bıttım sabunu ile şifaya kavuşuyorlar. Dünyada sadece Siirt bölgesinde üretilen Bıttım sabunu dünyada birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinde şifa veren sabun olarak bilenen Bıttım sabunu size ve sevdiklerinize fayda sağlayacaktır. Üstelik Bıttım sabunu ile kıyafetlerinizi de yıkayabilir ve tertemiz kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Normal şampuan ve sabundan on kat daha fazla temizlik sağlayan Bıttım Sabunu kullanmadan temiz olduğunuza kanaat getirmeyin. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919