http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu İle Doğadan Gelen Temizlik

Bıttım Sabunu İle Doğadan Gelen Temizlik

Modern insan artık kimyasal içeriklerin ve fabrikasyon ürünlerin sağlığa ne kadar zarar verdiğini anlamış durumdadır. Bu yüzden yeme içmeden temizlenmeye kadar her alanda doğaya dönüş yaşamaktadır. Doğanın sunduğu her türlü malzeme ile hem sağlığını korurken hem de yaşam süresini daha da uzatmaktadır. Bu doğal mucizelerden biri de Siirt Bıttım Sabunu olmaktadır. Kullandığımız şampuanlar ve sabunların içeriklerini ne kadar biliyoruz? Bu ürünlerin seçilmesinde reklamlar büyük bir etki yaratmaktadır. Eğer fark ettiyseniz şampuan ve sabun reklamlarında toplumun çok sevdiği yakışıklı erkekleri ve güzel bayanları oynatmaktadırlar. Burada aslında gizli bir yönlendirme vardır. Bu yönlendirme sonucu alınan şampuanlar ve sabunlar vücut sağlığı için son derece zararlıdır. Sabunların ve şampuanların içinde bulunan kimyasal maddelerde kanserojen içerikler olduğunu biliyor musunuz? Günün her anı ellerin yıkandığı sabunlar, banyoda kullanılan şampuanlar uzun vadede kanser oluşumunda çok etkili bir rol üstlenmektedir. Yakın vadede ise saçların kepeklenmesine, cilt hastalıklarına, kepek sorununa ve saç dökülmesine neden olmaktalar. İşte bu tür sorunlardan sizi kurtaracak, tamamen doğal üretim süreçlerinden geçerek size ulaşan Bıttım Sabunu ile hem daha temiz saçlara ve vücuda kavuşurken hem de sağlığınızdan hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

  • Güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişen Bıttım ağacından toplanan menengiç meyvelerinin yağlarından elde edilen Bıttım sabunu her derde deva olan mucizevi bir ilaç niteliğindedir.
  • Kökleri Sümerlere kadar dayanan bu temizlik ürünü yöre halkı tarafından üretilmekte ve kullanılmaktadır.
  •  Eylül ayı içerisinde toplanan Bıttım meyveleri birkaç haftalık kurutma işleminin ardından sabun için hazırlanmaya başlar. Bu kurutma sırasında güneşin tüm faydalı ışınlarını da içinde toplayan meyveler vücudun ve saçların ihtiyacı olan tüm D vitaminini de sağlamaktadır.
  • Taş dibeklerde öğütülen Bıttım meyveleri en az 12 saat büyük kazanlarda kaynatılarak yağlarının alınması işlemi ile devam eder.
  • Bitkinin yağları alındıktan sonra kostik ile tepkimeye sokulur ve mucizevi Bıttım sabunu hazırlanır.
  • Kuruması için tekrar güneşin etkisine bırakılan sabunlar kalıplar halinde kesilip paketlenerek dünyanın dört bir tarafına gönderilir.

 

Hem Sağlığınız Hem de Temizliğiniz İçin Sadece Bıttım Sabunu Yeter

Bıttım sabunu faydaları saymakla bitmeyecek derecede çoktur. Kısa süreli kullanımın ardından saçınızda ve vücudunuzda olan değişimleri gözlemleyebileceksiniz. Siirt Bıttım sabunu öncelikle saçlarda oluşan kepekleri ve yağlanmayı önlemektedir. Saçları daha dolgun ve hacimli bir hale getirmektedir. Vücutta ise tamamen deriye faydalı olan Bıttım sabunu, vücudun daha geç kirlenmesini ve ter kokusunun önlenmesini sağlamaktadır. Tüm hafta boyunca banyo yapma imkânınız olmasa bile Bıttım sabunun etkisi sürecek ve terlemelerinizde sadece Bıttım sabunu kokacaktır. Erkeklerde sakalların bakımı ve daha gür sakalların çıkmasını sağlayan Bıttım sabunu aynı zamanda sakalları normalden üç kat daha hızlı uzatmaktadır. Bu faydalarının dışında egzama, vücut mantarı, sedef hastalığı ve vücutta oluşan her türlü hastalık için iyileştirici özelliği olan bu mucizevi sabun hem kendiniz hem de çocuklarınız için temizliğin ve sağlığın tek odak noktası olacaktır.

Bıttım sabunu faydaları ile Bıttım sabununun doğallığını keşfeden dünya insanı bir tek bu sabunu kullanmaktadır. Özellikle Siirt bölgesine turistik amaçlı gelen insanları Bıttım Sabunun yapılışı öyküsünden kullanımındaki faydalara kadar birçok duruma şahit oldukları için, Bıttım sabunu hem yanlarında götürüyorlar hem de ülkelerine gidince sipariş veriyorlar. Yurt içinden daha fazla sipariş yurt dışından gelmektedir. Dünyadaki birçok insan bu mucizevi sabunun farkını anladı. Şimdi sıra sizde, pahalı ve kimyasal ürünlere onlarca paralar vermeyin. Bu ürünler ile hem paranızı hem de sağlığınızı riske ediyorsunuz. Doğanın mucizesi olan Siirt Bıttım Sabunu ile tüm temizlik problemlerini ve sağlık problemlerini halledebilirsiniz. Ayrıca Bıttım sabununun saç beyazlatmaya karşı koruması olduğunu da biliyor musunuz? Bıttım sabunu kullanan kişiler de saç beyazlama durumları gecikmektedir. Her şeyin çözümü doğada iken kozmetik sanayisine paralar ödemeye gerek yok. Çünkü Siirt bölgesinde yaşayana ve Bıttım sabun üretimi yapan onlarca kadın çocukluklarından beri Bıttım sabunu kullandıklarını belirtiyorlar. Bu kadınların cilt sağlıkları ve saç sağlıkları son derece sağlıklı bir haldedir. Üstelik yaşları çok geçkin olan bu kadınlar hiçbir zaman kuaföre gitmiyor ve bakım ürünleri kullanmıyorlar. Tüm sağlıklarını Siirt Bıttım Sabunu ile sağlıyorlar. Karar sizin ya fabrikadan çıkan kimyasal temizleme ürünleri ya da doğadan gelen mucizevi Bıttım Sabunu…


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919