http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Doğa ile Sağlığın Mükemmel Uyumu Bıttım Sabunları

Doğa ile Sağlığın Mükemmel Uyumu Bıttım Sabunları

Doğal hayat, belki de pek çok insanın son zamanlarda en fazla ulaşmak isteyip de gidilecek yolları bir türlü çözemediği bir olgudur. Şehir yaşantısı ve yoğun stresten dolayı bir gerçekleşen bir takım hastalıklar sonucunda da, insanlar doğayı evlerine getirmek için çaba göstermeye çalışmaktadır. Hal böyle olunca da temizlik konusunda belli başlı organik sabunlar çıkmıştır. Ancak bu sabunlarında titiz bir biçimde seçilmesi şarttır. Siirt bıttım sabunu ise, sahip olduğu doğal ve bitkisel formülleri ve uzun yıllara dayanan sağlam geçmişi ile pek çok açıdan bir sabundur. Son zamanlarda televizyonların sağlık temalı programlarında adını fazlaca duymaya başladığımız, internet dünyasında sağlık forumlarında uzun uzun makalelere konu olan bıttım sabunu ; Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ nde üretilmektedir. Aslen Siirt şehrine ait olan bu sabun, Mardin ve çevre bölgelerde de üretilmeye çalışılsa da, en gerçekçi ve faydalı olanı Siirt Bıttım sabunu dur. Bu sabun Güneydoğu Anadolu dağlarında yetişen memengiç bitkisi ve işlenmemiş yeşil fıstığın yağları ile kükürt karışımı ile elde edilmektedir. Tabi bu sürecin öyle çok kolay bir biçimde ilerlemiş olduğunu düşünüyorsanız büyük yanılgılara sürüklenirsiniz. Uzun günler bazen haftalar süren bıttım sabunu üretimi sonucu, mevcut bıttım sabunu faydaları ile insan bedenine sağlamış olduğu yenilikçi yatırım sayesinde, verilen zahmete değmektedir. Ancak kimi zaman bu sabunun şöhretini duyup da harekete geçen fırsatçıların da çokluğu engellenememektedir. Piyasa da sözde bıttım sabunu başlığı altında, tamamen kimyasal ve zararlı maddeler ile üretilmekte olan sabunlarda bulunmaktadır. Bu sabunların teşhis aşaması ise çok basittir. Kaldı ki kokusundan bile yapabileceğimiz bu ayırt etmeyi, duş esnası ya da ellerimizi yıkarken de gerçekleştirebiliriz. Nitekim esas bıttım sabunu öyle bir çırpıda köpürecek bir ürün değildir. İçerisinde ki kükürt oranı çok dengeli bir şekilde ilave edilmiştir. Bu sebepten dolayı da sahte bıttımlar su ile temas ettiği andan itibaren hemen köpürmektedir. Onun dışında bıttım sabunu faydaları konusuna geçmeden önce, bu sabunu nerelerden temin edebileceğinize de değinmek isteriz. Son zamanlarda bir hayli popüler olan bıttımı, internet üzerinden sipariş edebilirsiniz. İnternetin yanı sıra size en yakın olan aktar ile detaylı bir iletişime geçerek de bu sabunu satın alabilirsiniz. Kilo ve tane olarak satılmakta olan bıttım sabunu, ilk kullanım anından itibaren cildinize mükemmel bir yenilenme hissiyatı aşılayacaktır. Bu sebepten dolayı da, bıttım sabunu ve mükemmel özelliklerini mutlaka denemelisiniz.

Saç Dökülmeleri ve Deri Hastalıklarına Bire Bir Etki

Saç dökülmeleri erkeklerin belki de % 70’ inde görülen en illet sıkıntıdır. Uzmanların bile kimi zamanlarda çare bulamadığı, ancak bazı kesimlerde de genetik olarak adlandırıldığı bu sıkıntı, derinin daha sağlıklı nefes alıp vermesi neticesinde ortadan kaldırılabilir. Bu durum da, düzenli bir Siirt bıttım sabunu kullanımı ile mümkün olabilmektedir. Bu sabun saç derisinin en diplerine girmeyi başararak çok daha rahat bir nefes alma imkanı sağlar. Kaldı ki derinin en dibinde birikmiş ve kuluçkaya yatmış pek çok bakteri, mikrop ve yabancı madde de, birkaç seanslık bıttım kullanımı sayesinde tarihe karışabilir. Saçlarınızın eski ve güçlü bir görünüm elde edebilmesi adına da bu sabuna deyim yerindeyse aşık olacaksınız. Tüm bunlarla birlikte sadece saç dökülmeleri değil, kelliğin de son bulmasına bıttım sabunu kullanımı ile vesile olabilirsiniz. Doğanın harika bir mucizesi olan bu sabun, yaşanılan pek çok can sıkıcı ve kimi zaman da kalıcı olan cilt rahatsızlıklarını da ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Öyle ki vücudun özellikle de kapalı kalan yerleri, belli zamandan sonra rahat nefes alamaz ve terleme aşamalarının da sıklaşması ile derisel hastalıkların türemesi kaçınılmaz olur. Bıttım sabunu faydaları açısından iyi gelmekte olduğu başlıca ten hastalıkları ise şu şekildedir;

  • Egzama
  • Akne
  • Sivilcelenmeler
  • Sedef
  • Mantar
  • Mayasıl

ve benzeri pek çok hastalık düzenli bir bıttım sabunu kullanımı sayesinde ortadan kaldırılmaktadır. Bunun için bıttım sabununu belirli seanslar içerisinde düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yıkanma esnasında vücudunuzun her bölgesine ovuştura ovuştura sürmeniz gereken bıttımın etkili sonuçlarını en kısa zamanda alacağınızdan şüpheniz olmasın. Doğa ile sağlığın mükemmel uyumunu bıttım sabunu kullanımı sayesinde yakalayın.


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919