http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Huzuru Sizin İçin Çağıran Bıttım Sabunu

Huzuru Sizin İçin Çağıran Bıttım Sabunu

Bıttım, botan, çitlenbik ve menengiç

Bu dört isimin tek işareti bıttım sabunu olduğudur. Her bir yöre halkı bu isimleri kendilerine özgü kullanabilmektedir. Bu yüzden her biri bıttım sabunu ya da fıstık ağacının aşılanmamış hali olarak bilinen bir isme çıkmaktadır.

Bu dört ismin  her biri aynı kapıya çıkmaktadır ve günümüzde bıttım sabunu olarak daha fazla kullanmaktadır. Dönem dönem farklı isimlerle anılsa da, bıttım yabani bir fıstık ağacıdır ve aşılanmaması gerekmektedir. Ayrıca olgunluk dönemine ermeden meyvesinin toplanması gerekmektedir. Eğer toplanmazsa, kuruyemiş halini almakta ve farklı bir kategoride tüketilmektedir.

Siirt Bıttım sabunu bu nedenle olgunlaşmadan önce toplanılmaktadır. Arından Menengiç meyvesinden yağ çıkartılır ve insanların kullanabileceği bir öz oluşturmaktadır. Bu nedenle önemi küresel bir boyutta olan fakat Siirt yöresinde el yordamıyla, itina ile, aşama aşama üretilen doğal bıttım sabunu, kimyasallıktan arındırılan ve hiçbir şekilde yanına yaklaştırılmayan eşsiz bir ürün olmaktadır.

Bıttım sabunu faydaları Bir insanın saç ve cilt konularındaki hayallerini doğal yapısı ile gerçeğe dönüştürür.

Bu tanım kısaca bıttım sabununu anlatmak için yeterli olmaktadır. Çünkü bıttım sabunu yapısı gereği eğer kimyasal ile üretilirse, yan etkiler oluşmaya başlar ve kimyasal şampuanlar gibi etki vermemeye başlar. Bu yüzden tamamen doğal olarak üretilerek insanlar için fayda sağlama amaçlı olarak üretilmektedir.

Bıttım Sabunu Kullananların Yorumları ve Değerlendirmeleri

Bıttım sabunu her ne kadar Siirt yöresine ait olsa da, bazı farklılıklarla dikkati üzerine çekerek huzuru sizin için çağıran bıttım sabunu,

 • İnsanların beğenisini sağlar,
 • Memnuiyet oluşturur,
 • Huzura erdirir,
 • Mutluluğa sevk eder, 
 • Saç  ve cilt konusundaki sıkıntıları gidererek keyiflenmesine yardımcı olmaktadır.

Tüm bu etmenler, gerçek birer değer tespiti ile oluşan ve 3 bin yıllık geçmişi üzerinde barındıran bıttım sabunu sayesinde olmaktadır. Daha doğrusu bıttım sabununun oluşmasına yardımcı olan bıttım ağacının aşılanmamış ve henüz olgunlaşmamış hali ile olmaktadır. Bu nedenle  huzuru sizin için çağıran bıttım sabunu insanların bazı olumlu yorumlarını üzerinde taşımaktadır.

Genelde kullananlar bıttım sabunu için;

 • "Keşke daha önce keşfetseydim,
 • Saçlarımdaki değişikliği fark ediyorum,
 • Cidden inanılmaz,
 • Saçlarım harbiden dökülmüyor!!
 • Böylesine bir ürünü neden daha önce kullanmamışım,
 • Bir bayan olarak söylüyorum cidden bıttım sabunu saçlarımı parlak bir hale getirdi ve cidden kokusu da çok güzel. Çevremdeki birçok kişiye önerdim ve hatta bir tanesini hediye ettim. Şuan şoke yaşıyoruz.
 • Yüzümdeki sivilceler geçti ve cildim inanın çok rahatladı,
 • Nasıl bir üründür bu böyle gerçekten çok hoşuma gitti,
 • Şu şampuanları hiç kullanmasaymışım daha hayırlı olurmuş,
 • O kadar şey yaptım gittim şampuanlar bakım ürünleri vesaire aldım, Siirt'teki bu sabun 1 haftada nasıl etki etti anlamadım,
 • Saçlarımın dökülmediğine yemin bile edebilirim, Siirt halkına teşekkür ediyorum."

Bu gibi yorumların her biri Bıttım sabununu kullananların değerlendirilmeleri sonucu oluşmuştur. Bu nedenle bıttım sabunu faydaları her anlamda etkili olan, istenileni veren, gerçekten etkili olan sağlıklı bir üründür. Bu nedenle, huzura erişmek ve saçlarının için doğru olanı yapmak istiyorsanız buradaki yorumlara kendiniz içinde bir tanesini ekleyebilirsiniz.

Bıttım sabunun neden bu kadar etkili olduğu konusuna değinecek olunursa bu konuda verilebilecek bazı önemli cevaplar bulunmaktadır. Öncelikle;

Doğal olan her bitki ve özler, insan için faydalıdır.

 • Bu nedenle bıttım sabunu etkili olma konusunda doğanın mucizelerine ve şifasından kaynak almaktadır.

Kimyasal herşey insan vücudu için yapay etki sağlar

Siirt bıttım sabununu değerli kılan diğer bir etmenlerden bir tanesi de budur. Kimyasal olgusu bugün birçok insanı hasta etmektedir ve yan etkiler oluşturmaktadır. Fakat zaten doğa insanlar için var olmuştur. Bu var oluşu kendiniz için kullandığımızda doğal bıttım sabununda bir yan etki görmek neredeyse imkansızdır. Eğer vücudun ihtiyacı olan bir durum söz konusu ise ve bu bıttım sabununun menengiç yağındaki özler sayesinde gerçekleşiyorsa, o zaman yapılması gereken unsur bu şifayı kendimiz için almak olacaktır.

Doğa unsurları insanlara zarar vermez, insanı incitmez ve zararlı etmenlere neden olmaz. Doğal ürünlerden korkmak yerine insanların aslında kimyasal ürünlerden korkması gerekmektedir. Fakat bazı alışkanlıkların değiştirilmesi zor olsa da, bu alışkanlıklar değiştirildiği müddetçe insan için asıl hazine o zaman elde edilmiş olacaktır. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919