http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu ile Hayat Bulan Değerler

Bıttım Sabunu ile Hayat Bulan Değerler

Güven, bir insan için sağlık ve bıttım sabunu...

Fıstık ağacının aşılanmamış hali olan Bıttım, doğal bir ürün olarak insanların tamamen yararına etkili olabilecek formüllerle üretilmiştir. Bu nedenle, Bıttım sabunu ile hayat bulan değerler bir insanın şifa olarak daha önce deneyimleyemediği faydaları bulabilmesini sağlamaktadır. Üretim safhasında bıttım meyvesi toplanmakta, toplandıktan sonra kaynatılmakta bir süre dövülmekte ve ortaya çıkan yağ bir kalıp haline getirilerek bir kalıp haline getirilmektedir. Ardından düzenli bir şekilde aynı eşit miktarda olan Bıttım, doğru bir şekilde kesilmekte ve bir insanın kullanabileceği bir boyuta getirilmektedir. Bu nedene bıttım sabunu, Türkiye'de her insanın bilmediği fakat bilen insanında bıttım sabunundan her türlü bir faydayı görebilmesini sağlayan muhteşem değerde bir ürün olmaktadır.

Kalıcı bir etkiye ve değere sahip olan bıttım sabunu tamamen el yapımı olarak üretilen bir sabundur.

 • Hiçbir şekilde kimyasal olmaması,
 • Bıttım ağacının menengiç meyvesinden toplanması,
 • Yağının çıkarılması,
 • Kaynatılması,
 • Bir kalıba dökülmesi

ile kesin olarak kanıtlanmıştır. Fabrikada seri üretim ya da daha uzun süre dayanması için içeriğinde kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Aksine doğal bir form ile hayat bulan doğal bıttım sabunu bir insan için gerekli tüm mineral desteği ve vitaminleri sağlamaktadır. Saça ve cilde etkileriyle kullanılan bıttım sabunu yararlı olması ve diğer tüm kimyasal ürünlere nazaran tamamen olumlu bir etki göstermesi, ürünü değerli kılan hazinelerden bir tanesi haline getirmiştir.

Bıttım Sabununu Değerli Kılan Yapı Nedir?

Siirt bıttım sabununu değerli kılan, onun içeriğidir. İçeriğinde sadece menengiç yağı bulunur ve bu yağ sadece bir ağaçtan elde edilen bir meyvenin yağının çıkartılmasıyla elde edilmektedir. Bu nedenle eğer bıttım sabunu kullanılacaksa ve hayata endekslenecekse bunun için yapılması gereken bıttım sabununun doğru bir şekilde kullanılmasıdır.

Bıttım sabunu faydaları bir insanın cildi ve saçına dokunmaktadır. İçeriğindeki doğal yapısı bir insan için fazlasıyla etkili olan bir yapıyı barındırmaktadır. Bu nedenle bıttım sabununu kullanan bir insan saçlarında birçok olumlu etmeni görebilmekte ve yaşayabilmektedir.

Kullanımı normal bir sabundan farksız olan ve köpürtme işlemiyle saça ve yüz bölgesine uygulanan Siirt bıttım sabunu, her anlamda insanların faydasına dokunacak bir naiflikle, elle üretilmiş doğal bir üründür. Özellikle kimyasal barındırmaması bıttım sabunu ile hayat bulan değerlerde başı çeken en önemli unsurları oluşturmaktadır. Çünkü kimyasal olan her bir ürün, insanların saçları için olumsuz etmenleri sağlamaktadır. İnsanlar bir süre sonra saçların daha çok yıpranmasına ve bir süre sonra o kimyasal maddeyi sağlayan şampuanlara bağımlı hale geldiklerini fark etmektedirler. Bu yüzden bıttım sabunu kullanmak kısa sürede ve uzun vadede saçlar konusunda beklenileni alınması için fazlasıyla önemli ve değerli bir unsur taşımaktadır.

Siirt Bıttım Sabunu Neden Kullanmalıyım?

Bir bıttım sabunu = doğallık, besleyici mineraller, sağlık, dökülmeyen saçlar ve huzurlu bir cilt sağlar.

Bu nedenle bıttım sabunu faydaları, doğal kavramının tanımını, insanların şifası için sunmaktadır. Ayrıca insanların kullanabilmesi için uygun bir formata dönüşen doğal bir ürün olarakta kendisini fazlasıyla kanıtlamıştır. Hiçbir şekilde yapay ve kimyasal maddelerin barındırılmaması, doğal bıttım sabunu kullanma için gerekli niteliklerin tümünü karşılamaktadır.

Bıttım sabununu kullanma nedenleri;

 • Sağlık konusunda yan etkisi yoktur.
 • Tüm aile fertleri hiçbir sıkıntı yaşamadan doğallıkla bezenen bıttım sabununu kullanabilir,
 • Saçların üzerindeki zararlı maddeleri temizler,
 • Mikrop öldürücü özelliği ile saç kökleri ve ciltlerdeki bakterileri yok eder,
 • Saçların doğal yapısı gereği olması gereken bir görüntüyü sağlar,
 • Hacimlendirir ve kepeği kalıcı olarak yok eder,
 • Saç konusunda beklentileri en iyi şekilde sağlar ve saçların uzun vadede dayanıklı olmasını sağlar,
 • Güzel kokar,
 • Cildi nemlendirir, sivilce oluşumlarından temizler
 • Cilt üzerindeki derinin gözeneklerini temizleyerek rahat bir şekilde nefes alabilmesini sağlamaktadır.

Tüm bu etmenler Bıttım sabununu bir insan için değerli kılan etmenleri göstermektedir. Bu nedenle Bıttım sabunu ile hayat bulan değerler bıttım sabunu faydaları ile kesin bir sonuca ulaşmaktadır. Şuan için Siirt yerli halkından fazlasıyla bilinen Siirt bıttım sabunu, bazı yerli ve yabancı turistlerin Siirt'i ziyaret ettiklerinde vazgeçemedikleri bir ürün olmaktadır. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919