http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Doğal ve Bitkisel Mucize

Doğal ve Bitkisel Mucize

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin eşşiz güzelliklerle üretilen sabunu olan Bıttım ; fıstığın olmamış hali ile menengiçten yapılan bir sabun türüdür. Genellikle de Siirt Bıttım Sabunu ismiyle bilinen bu sabun türü, cilde sağladığı katkıların yanı sıra, saçlara kazandırdığı dirilikle de özel bir sabun olduğunu ispatlamaktadır. Bıttım sabunu faydalarına değinecek olursak eğer, başlıca faydaları şu şekilde sıralayabiliriz. Bıttım sabunu; saç dökülmesini ve kepeklenmeyi önleyerek, saçların yeniden filizlenmesine de olanak sağlıyor. Aynı zamanda da antiseptik koruyucu özelliğiyle de dikkat çekmekte olan bıttımın bu şekilde de deri hastalıklarının pek çoğuna, egzamaya, mantara, sivilcelere ve aknelere karşı çok etkili bir reaksiyon göstermektedir. Bıttımın belki de en dikkat çekici özelliği varisleri rahatlatmasıdır. İçerisinde bulundurduğu doğal ürünler sayesinde kapalı olan gözenekleri açmayı başaran bıttım sabunu, durulanma akabinde de vücudu dinlendirerek ferahlık sağlar. Tamamen doğal ürünlerden üretildiği için herhangi bir yan etkiyi kesinlikle barındırmayan bir üründür. Doğanın yapısında sıkça karşılaştığımız katkısız ve organik söylemlerini bir sabun ne kadar taşıyabilir demeyin, nitekim sağlık açısından mükemmel bir katkı sağlayan bıttım sabunları doğal olmanın getirdiği faydaları sonuna kadar sunmaktadır.

Bıttımın geçmişi ile alakalı farklı söylentiler de duyma ihtimalimiz yüksek. Keza; Mardin bölgesinde de üretimi olan sabunun ana vatanı net olarak Siirt’tir. Siirt şehrinin merkez ve köylerinde usta eller tarafından bin bir çeşit zahmetle üretilmekte olan bu sabun, son bir kaç sene içerisinde de Avrupa’ya kadar pazarlanabilir bir konuma gelmiştir. Tüm bu gelişmeler de, bıttım sabunu faydaları yanında sahtelerinin de türemesine neden olmaktadır. İsmi bile bilinemeyen karmakarışık yağların katkısıyla Bıttım adı altında piyasada sıkça karşılaşma ihtimalimiz yüksek olan sahte sabunları anlamak için de, içeriğini görevliye iyi sormak gereklidir. Kimyasaldan uzak ve olabildince gerçekçi bi doğallığa sahip olan bu sabun, insan bedeni üzerinde yarattığı etkiyi sağlıklı bir çizgide ilerletmektedir. Tüm bu anlatılanların yanında Bıttım’ın mucizevi bir özelliği bulunmaktadır. Doğa üstü bir mucizeye sahip olan Bıttım sabunu ile yaklaşıkı bir sene boyunca yıkandığınız zaman, zamanın hızına ayak uyduramayıp kendisini bırakmış olan cildinizin birkaç yaş gençleşeceğinden kuşkunuz olmasın.

Cildin Güvenilir Dostu Sabunlar

Sadık bir cilt dostu olan Bıttım Sabunu, mikropların inine derinlemesine hücum ederek yerleşmiş oldukları bedeninizden sonsuza dek def ederler. Vücutta herhangi bir bakteri oluşumuna kesinlikle izin vermeyerek, ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün, yetişkinler kadar çocuklar açısından da oldukça faydalıdır. Henüz vücudunun gelişme aşamasına net olarak geçmediği çocuk bedenleri, mikrop ve alerjik durumlara daha kolay bağışıklık kazanmaktadır. Bu kalıcı bağışıklık durumunun önüne deyim yerindeyse set çekmekte olan Siirt Bıttım Sabunu, çocukların geleceklerini sağlıklı geçirebilmeleri adına sağlam bir temel atma işlemi görmektedir. Keza bu durum yeni doğmuş bebekler için de geçerli. Gözlerini dünyaya yeni açmış bir bebek, taşımış olduğu masumluğunu çevredeki mikrobik tehlikelere karşı ne yazık ki kullanamaz. Bu raddeden sonra devreye siz ebeveynlerin girmesi gerekir. Bebeğinizin ciltlerinin herhangi bir tahriş ve pişik olasılığını en aza indirmek adına onları ılık suda bıttım sabunuyla hafifçe yıkamak sağlık açısından bir şeyleri garanti altına aldıracaktır. Özellikle de her şeyi ağzına alma dönemlerinde riskli hastalık kapma tehlikeleri, bıttımın mucizevi koruyucu etkisiyle en indirilir.

Bıttım sabunu daha çok saç dökülmeleri için tercih edilen bir sabun türüdür aslında. En azından son bir kaç yıldır en fazla benimsenen özelliği bu. Fakat, kullanıcıların bıttımı denedikçe farkına varmış oldukları sayısız fayda, onu tek bir özellikle nitelendirme durumundan çıkarmıştır. % 100 etkili etkeni sayesinde deri hastalıklarını kökünden çözüme ulaştıran bu mucizevi formül, bir sabun olmanın çok ötesinde katkısız bir doğal hazine olarak lanse edilmelidir.

Kullanıcılarını şüpheye düşüren tek nokta ise; Bıttım sabununun herhangi bir yan etkisi olup olmadığı durumudur. Öncelikle bıttım sabunu bir çeşit ilaç türü değildir. Bir başka deyişle içerisinde kimyasal madde barındırmaz. Asıl ham maddesi de bitki ve meyve yağlarından üretildiğinden dolayı, kullanana hiçbir şekilde yan etki yaşatmaz. Doğallığıyla ün kazanmış bir sabunun nasıl bu kadar fazla etkisi olabilir ki demeyin. Kullanıma başladığınız ilk anlardan itibaren cildiniz ve kendinizi özel hissettiren yapısıyla Bıttım Sabunu gönlünüzü fethedecektir.


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919