http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Doğallığın Tadını Doyasıya Çıkarmak

Doğallığın Tadını Doyasıya Çıkarmak

Kişisel sağlık ve beden temizliğinin kişinin hayat öncelikleri listesinde her daim ilk sıralarda olması gerekli. Nitekim her şeyin başı doğal olarak sağlıktır. Sağlığı elde edebilmek ise kaybetmekten daha zor ve meşakkatli bir eylemdir. Özellikle de cildin hava alamaması ve bakterilere teslim olması durumunda oluşabilecek tahriş hastalıkları, günlük yaşamın işleyişine büyük oranda zarar vermektedir. Lakin, bu zararı aza indirecek ürünlerin varlığından da söz etmemiz mümkün. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde üretilmekte olan Bıttım Sabunu, günlük insan yaşantısına zarar veren bu tarz cilt odaklı bakterilere çare olabilecek bir mucizeyi içinde bulunduruyor. Siirt Bıttım Sabunu olarak da bilinen bu sabunun,doğadan gelen mucizevi bir etkisi bulunmaktadır. Özellikle de ciltte oluşacak bakteri, mikropları kökünden yok etmeyi başaran bıttımın, egzama, sedef, pişik ve sivilce gibi can sıkıcı hastalıklara derinden çare getidiği bilinir. Bıttım sabunu faydaları en çok da, saçların yapısı ve işleyişi  sağladığı etkileriyle bilinmektedir. Zaman geçtikçe eski formundan uzaklaşan ve günden güne yıpranan saç telleri, bir süre sonra dökülmeye başlar. Bu dökülme seanslarının sıklaşmasını engellemek ya da kellik durumunu ortadan kaldırmak Bıttım sabununun mucizevi etkisiyle gerçekleşebilmektedir. Saçları eski görünümünden de kaliteli ve sağlıklı bir işleyişe kavuşturan sabun, içerisinde bulundurduğu antiseptik özelliği sayesinde de , saç derisinin en dibine nüfus etmiş ileri zamanlarda açığa çıkma ihtimali yüksek deri hastalıklarına da çare oluyor.

Bıttım sabunu faydaları gerçekten anlatmakla bitmeyecek türden. Fakat yazının bu kısmında faydalarına biraz ara verip, Bıttım’ın geçmişi ile yapılış aşamalarına değinmek istiyorum. Bıttım her ne kadar Mardin ve Urfa gibi şehirlerde de üretilse de, esas vatanı Siirt olmaktadır. Siirt’de yetişen menengiç yaprağı ve çitlembik meyvesinin yapraklarının yağa dönüştürülmesiyle elde edilen bu sabun, yaratmış olduğu mucizevi etkisiyle son dönem yerelden ulusala büyük bir başarı hikayesi kazanmıştır. Tabi bu hikayenin sağlamlığının arkasında ise, ürünlerine sahip çıkıp sonuna kadar güvenen yöre halkı bulunmaktadır. Hünerli ellerle üretilmekte olan Bıttım sabunu hafife alınamayacak bir süreç sonucunda ortaya çıkmaktadır. Bıttım Sabunu pazarlama açısından da çokça yol kat etmiştir. İlk başlarda Pazar tezgahlarında kendisine yer bulan bu sabun, evrensel bir şöhret kazanan Bıttım Sabunu Faydaları başlığı sayesinde büyük otellere tolu sipariş olarak gönderilmektedir. Ülkenin hemen hemen pek çok aktarın da kolayca edinebileceğimiz Siirt Bıttım Sabunu, internet pazarlama açısından da önemli adımlar atmıştır. Özellikle son dönem piyasa da pek çok sahte bıttım sabunu vakasıyla karşılaşılmış olması, üreticileri bu tarz bir pazarlama üzerinden ticaret yapmaya yönlendirmiştir. Bu sayede sahte ürün satılmasını en aza indirmek de kolaylıkla sağlanmaktadır. Bıttım sabununun kullanımı ise, oldukça kolay fakat sistemli bir düzen aralığı içerisinde gerçekleştirilmelidir. Keza , önerilen süreklilik de sağlandığı takdirde verimli sonuçları kolaylıkla elde edebileceksiniz.

Tabiatın Sınırsız Güzelliği

Doğadan gelen bir sağlık olması sayesinde bıttımın herhangi bir yan etkisi kesinlikle bulunmamaktadır. Günümüzün kimyasal etkilere teslim olan şampuan ve sabunların aksine tamamen bitkisel bir işleyişe sahip olan bıttım, bu sayede de kullanana oldukça sağlıksal destek sağlamaktadır. Özellikle de çocuklar üzerinde bol etkisi olan bu sabunun, hanımlarım bir nevi kabusu olan deri lekelerini de ortadan sonsuza dek kaldırıyor. Cildin nefes alma sıkıntısının ortadan kaldırılması haline adeta yeniden doğma hissiyatı sağlayan bu etki, kişinin özel yaşamına maneviyatı bol kazançlar sunmaktadır. Öyle ki insan kendisini sevip beğendiği sürece mutlu bir hayat idame ettirebilir. Bu mutluluk da iç güzelliğin dışında dış görünümünde önemi oldukça fazladır. Bu andan itibaren düzenli olarak kullanabileceğiniz Bıttım sabununun sınırsız faydaları sizlere gerçekten hoş bir yaşam olanağı sunacaktır.

Sağlığınızı her daim ön plana taşımak ve bunun içinden güvenilir yöntemler denemek istiyorsanız eğer, Bıttım sabunu sizler için en büyük fırsat olacaktır. Özellikle de saçlarınız, cildiniz ve en önemlisi de ruhunuza yepyeni bir pencere açarak kendinizi yeniden keşfetmenize yardımcı olacak bu sabunlar, faydaları ve imkanları dahilinde de hayatınızın bir köşesinde sonsuza kadar yer alacak türden. Ailenizin tüm fertlerinin çekinmeden kullanabileceği bıttım sabunları, doğal olmanın tadını doyasıya çıkarmak isteyenlerin bir an önce denemesi gerektiği mucizevi bir ürün.
Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919