http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Siirt Bıttım Sabunu İle Doğal Güzelliğin Sırları

Siirt Bıttım Sabunu İle Doğal Güzelliğin Sırları

Her kadının bir güzellik sırrı vardır. Kimi kadının sırrı başarılı makyaj yapmasında gizlidir, kimi kadının sırrı sürekli bakım yapmasında gizlidir, kimi kadının sırrı kendine özen göstermesinde, kimi kadının sırrı ise doğallıkta gizlidir. Ve genel olarak aslında en çok tercih edilen ise doğallıktır. Çünkü doğallık, adı üstünde katkısız, olduğu gibi, saf bir haldedir ve bu özelliği kişileri yanıltmaz. Böylece her türden insanın genel olarak tercih edeceği ilk özellik doğallıktır.

Doğallık sadece dış görünüş açısından değil, günlük hayatımızda çoğu şeyde aradığımız bir özelliktir. Örneğin hepimiz içtiğimiz suyun en doğalı olmasını isteriz, yediğimiz meyve ve sebzelerin en doğal, hormonsuz olmasını isteriz. Yediğimiz herhangi gıdada katkı maddesi bulunmayan yani doğallığın yoğun olduğu şeyleri tercih ederiz. Tabi ki bir takım problemleri giderme ve yok etmek adına da doğal yolları seçmek en büyük hakkımız olacak. Peki, ne gibi problemlerimizde doğallıktan yana oluruz? Örneğin bir takım ufak rahatsızlıklarımızda, ufak problemlerimizde doğallıktan yana oluruz. Yani kendi kendimizi iyileştirebileceğimiz rahatsızlıklarda bunu seçen taraf biz oluruz. Örneğin, grip gibi basit rahatsızlıklarda ya da bir takım cilt problemlerinde. Bu gibi durumlarda bize en iyi gelecek doğal yöntemleri araştırır ve derhal uygulamaya koyuluruz.

İşte böyle nedenlerden dolayı, günlük hayatımızda sıkça karşılaştığımız sorunlarda da doğallığı seçeriz. Fakatbirçoğumuz bu doğallığı seçerken bundan nasıl faydalanacağını bilemeyebilir. Örneğin, hangi ürünün doğal olabileceğini ya da gerçekten doğal bir ürüne rastlayıp rastlayamayacağını merak edebilir. Bu gibi soruların yanıtını merak edenler ve bu gibi problemlere sahip olanlar için söyleyelim evet, yüzde yüz doğallık garantisi verebileceğimiz çok özel bir ürün var. Bu çok özel ürünün ismi ise Siirt bıttım sabunu olarak biliniyor. Bu şekilde anılmasının sebebi ise tamamen yetiştiği yer ve meydana geldiği içerikten kaynaklanmakta. Örneğin; bu isimdeki bıttım ağaçlarda yetişen ve henüz gelişmesini tamamlamamış ve ham bir şekilde toparlanarak işleme sokulacak olan bıttım fıstığından ileri geliyor. Ve bu fıstık ise sadece Siirt’ te yetişiyor. Yani ürünün isminin ortaya çıkış şekli bu şekilde. Daha sonra bu toparlanan bıttım fıstıkları içlerinden özel bir yağ elde edilmek üzere, ezme işleminden geçiriliyor. Ezme işlemi bittikten sonra da içlerinden az sonra sayacağımız birçok derde karşı son derece büyük faydaları olan menengiç yağı ortaya çıkarılıyor. Daha sonra bu yağ da, bıttım sabununun içeriğinin ana maddesi olarak geçiyor.

Bıttım sabununun faydalarına gelecek olursak da, herkesin mutlaka yaşadığı ve çaresini aradığı bir sorunun etkisine denk geleceğini söyleyebiliriz. Bunlardan ilki cilt problemleri olabilir mesela. Örneğin, yoğun sivilce problemleri yaşayıp da bu durum hayatını cehenneme çevirmiş olan kişiler için, sabunun faydasının son derece büyük olduğunu ifade edebiliriz. Çünkü antibakteriyel özelliğine sahip olan sabun daha doğrusu menengiç yağı, cilt içerisindeki ya da cildin tabakasındaki bütün bakterilere müdahale ediyor ve cildin her daim tazelenmesini sağlıyor. Böylece her gün tazelenip bakımı yapılan bu cilt de son derece sağlıklı ve son derece sorunsuz görünüyor.

Bıttım sabunun faydaları saçları ile problemler yaşayan kişilere karşı da son derece büyük etkiler vadediyor. Örneğin; kepek problemi ile başınız dertte ise bu sabunu kullanarak bu probleminizden kurtulabilirsiniz. Çünkü kepek problemine karşı olan etkileri son derece başarılı. Kepekten sonra bir diğer sık yaşanan, sık gözlemlenen ve en çok şikayet edilen problem ise kesinlikle saç dökülmesidir. Saç dökülmeleri de yine bu sabunun düzenli olarak kullanılması ile kolayca giderilebilecek bir sorundur. Saçın köklerini, saçın kendisini tel tel onararak saç dökülmeleri ile ilgili her türlü problemi ortadan kaldırır. Saçı kökten besler ve sağlıklı bir görünüm katar.

Sabunun Diğer Faydaları

Saçlarla ilgili problemlerden sonra, vücudunun herhangi bir bölgesinde oluşan deri rahatsızlıkları ile ilgili sorunlarda da bıttım sabununun inanılmaz bir faydası göreceksiniz. Kaşıntı problemleri, sedef yahut egzama hastalıkları, varislerin açılması gibi problemler Siirt bıttım sabununun kullanılması ile ortadan kalkacak sıkıntılardır.

Bu sabunu ilgili internet sitelerinden kullananların görüşlerini okuyarak kafanızda yorumlayabilir ve faydalarını bizzat birinci ağızlardan okuyup kararı kendiniz verebilirsiniz. 


Yorumlar - Yorum Yaz
http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919