http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu İle Saçlarınızdaki Mucizeyi Keşfedin

Bıttım Sabunu İle Saçlarınızdaki Mucizeyi Keşfedin

Hepimiz saçlarımızı yıkarken, duş alırken gerek saçlarımız gerekse vücudumuz için zararlı olmayacak ürünler tercih ederiz. Bunlar genelde doğal ve etkili olduğunu iddia eden şampuanlar arasından seçilir ve gönül rahatlığı ile bu ürünleri kullanmaya başlarız. Oysaki şampuan ya da bakım kremi olarak satın aldığımız ürünlerin içerisinde bir dünya kimyasal madde bulunmakta. Hatta en doğal ve en bitkisel olduğunu iddia eden üründe bile bu böyle. Ancak ne yazık ki, bunu bilmemize ve aslında saçlarımıza zarar verdiğini çoğu zaman gözlemlememize rağmen, hala bu ürünleri kullanmaya devam ederiz.

Peki, neden bu ürünleri kullanmaya devam ediyoruz? Çünkü aslında, dünya üzerinde yüzde yüz doğal olduğu iddia edilen ver gerçekten de doğal olduğu kanıtlanmış çok fazla ürün bulunmamakta. Durum böyle olunca bizler de doğal olarak, en çok hoşumuza giden ya da saçlarımıza en zararı verecek ürünlere doğru yöneliyoruz ve seçimlerimizi bunlardan yana yapmak zorunda kalıyoruz. Ancak aslında ülkemizde doğallığını her yönden kanıtlamış bir ürün hali hazırda var. Belki de birçoğumuz bunu daha önce bilmiyorduk, daha önce adını bile duymamıştık, belki de birçoğumuz adını sık sık duyduk ancak tam olarak içeriğini bilmediğimiz için kullanmaktan çekindik. Ya da ön yargılarımız vardı vs. Durum her ne olursa olsun, az sonra sizlere tanıtacağımız bu ürünün, üretimini, içeriğini ve etkili olduğu sorunları okuduğunuz zaman, fikirleriniz değişebilir ya da artık tam olarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle sabunun adının Siirt bıttım sabunu olduğunu söyleyelim. Bu sabunun böyle bir isme sahip olmasındaki sebep ise, Siirt’ te üretilmesi, bıttım adı verilen fıstığın da Siirt’ te yetişmesinden dolayı. Bıttım bir fıstık türü olup, aşılanmadığı zaman olgunlaşmaz. Ve bu olgunlaşmayan bıttımlar ise dallarından toplanır ve ezilir. Ezilme tamamlandıktan sonra, her bir bıttımın içinden bir yağ elde edilir. Bu yağ ise menengiç adı verilen bir yağdır ve her türlü sorunu kökünden halledecek, son derece şifalı bir yağdır. Bu yağ, sabunun ana maddesini oluşturur ve son derece doğal işlemler uygulanarak sabunun üretimi gerçekleştirilir. Üretimi gerçekleştirildikten sonra, faydasını göstermek ve sorunlarına çare arayanlara teslim edilmek üzere satışa sunulur.

Kepek Sorununu Unutun

Bıttım sabununun faydaları ise, bu sabunun neden bu kadar çok duyulduğunun, bilindiğinin adeta bir açıklaması gibidir. Çünkü bu sabunun birçok soruna, birçok rahatsızlığa faydası bulunmakta. Yani sadece tek bir etki ile sınırlı değil. Bu yüzden de bu sabun, bölgeye uğrayan, bölgeye ziyaret amacı ile gelen turistler arasında dahi son derece büyük bir ilgi görüyor. Peki, bıttım sabunun faydaları ne? Öncelikle kepek sorunu yaşayanların bu sıkıntısını aşabilmek adına bu sabunu kullanabilmeleri ile başlayabiliriz. Eğer ki kepek problemi yaşıyorsanız bunu tamamen ortadan kaldırabilmek için, bıttım sabunu kullanabilirsiniz. Çünkü sabun son derece doğal ve Siirt üzerinden satışı gerçekleştirilen sabunlar ise yüzde yüz. Durum böyle olunca, insan cildindeki birçok problem bu doğallık karşısında çözüme kavuşturulmaya yatkınlık kazanıyor ve böylelikle her türlü cilt sorunu, vücut problemi ya da deri ile ilgili problemler daha rahat bir çözümlenme aşamasına giriyor. Bu da bize son derece büyük kolaylıklar sağlamakta, özellikle para, zaman ve uğraş konusunda.

Saçlardaki ikinci en büyük problem ise saç dökülmesi olarak bilinir. Saç dökülmesi, aslında her insanın günlük olarak yaşadığı ve normal olarak görülen bir durumdur. Ancak belli bir tel sayısı limitine kadar. Eğer ki gün içerisinde 90 tel üstü saç dökülmesi yaşıyorsak bu noktada ilerleyen zamanlarda belirli bir sorunla karşı karşıya gelebiliriz ki. Bu sorun ise hepimizin yakından bildiği ve genelde erkeklerin korkulu rüyası olarak tabir edilen kellik sıkıntısıdır. Siirt bıttım sabununun saç dökülmelerini önlemesindeki en büyük sebebi, içeriğinde bulunan ve doğal işlemler ile sabunun içeriğine katılan menengiç yağından kaynaklıdır. Bu yağ, saçları besler, saçları beslediği gibi saç köklerini de besler ve böylece saç dökülmesi ya da saç kırılması gibi en aşina olduğumuz problemler bizim başımıza gelmez. Ayrıca bıttım sabunu saçların ağarması yönündeki sorunlara karşı da son derece etkili olup düzenli kullanıldığında bu ağarmaları eskiye çevirir. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919