http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Siirt Bıttım Sabunu Sayesinde Cilt Problemlerine Elveda

Siirt Bıttım Sabunu Sayesinde Cilt Problemlerine Elveda

Günümüzde erkek- kadın hepimizin ortak olarak yaşadığı bir sorun var; cilt problemleri. Cilt problemleri; sivilce, akne, siyah noktalar, sivilce izleri, alerji izleri gibi birtakım gruplara ayrılmakta. Hangi sorun yaşanırsa yaşanırsın, bu sorunlar estetik açıdan hiç de hoş bir görünüm sergilememektedir. Bu yüzden her birimiz, bu sorunlardan bir an önce kurtulmaya çalışırız. Ancak kullandığımız her yöntemden fayda alamadığımız için, bu durum son derece can sıkıcı olabiliyor. Evet, bazı yöntemler farklı kişilerde etkili olabiliyor belki ancak herkesin cilt yapısı farklı olduğundan dolayı birine iyi gelen bir uygulama bize iyi gelmeyebiliyor. İşte bu yüzden senelerdir neredeyse her yolu denemiş bulunmaktayız. Ancak çözüm konusunda ne yazık ki fazla bir yol kat edemedik. Peki, ne yapmak gerekir? Cilt problemlerinden kurtulmanın hem doğal hem de etkili bir yolu yok mu? Evet var. Siirt bıttım sabunu sizi bu dertlerden kurtarmak adına üretilen son derece doğal ve etkili bir sabun. Bu sabun sayesinde cilt problemlerinizin tamamından kurtulacağınızın garantisini veriyoruz.

Bu sabun, Siirt’ teki bıttım denilen bir yabani fıstığın yetiştiği ağacın aşılanmaması sonucu meydana geliyor. Henüz olgunlaşmamış bıttımlar toplanarak güzelce eziliyor ve ezildikten sonra içlerinden bir yağ elde ediliyor. Elde edilen bu yağın adı ise menengiç yağı. Menengiç yağı ise bıttım sabununun içeriğinde kullanılıyor ve ortaya yüzde yüz doğal olan bu sabun çıkıyor. Bütün sorunlara etkili bir çözüm olmasının sebebi ise işte bu doğallık. Bu doğallık hem kullanılan yağın hiçbir işlemden geçmemesinden hem de sabunun yapımının tamamen ev yapımı olmasından kaynaklanıyor.

Bu olağanüstü sabunun birçok faydası bulunmakta. Ama önce cildimiz için olan faydalarına değinelim.

 • Siirt bıttım sabunu son derece doğal işlemler sayesinde üretilen bu sabundur. Ayrıca içinde bulunan menengiç yağının mikrop öldürücü özelliği sayesinde cildimizde bulunan tüm mikropları yok ederek yeni mikropların oluşmasını engeller. Böylece cildimizin gözenekleri tek tek açılır ve açılan gözeneklerimiz sayesinde cildimiz hava almaya başladığından dolayı tüm cildimizde bir rahatlama ve ferahlık hissederiz.
 • Bu etkisi sayesinde ciltte sivilce oluşumu da meydana gelmez. Ayrıca önceden var olan; akne, sivilce, sivilce izleri gibi bütün cilt problemlerini de kökünden halleder.
 • Cildi temizlediği için cilt daha sağlıklı ve daha parlak görünür.
 • Yağlı ya da karma cilt tiplerine sahip kişilerde yağ dengesini ayarlar. Kuru ciltlerin nemlendirilmesinde son derece başarılıdır. Kısacası her cilt tipine yararlı bir sabundur.

Bıttım sabununun faydaları sadece cilt konusu ile sınırlı değil. Saçlarımızla ilgili nelere iyi geldiğini, hangi sorunları kökten çözdüğünü de hemen detaylı bir şekilde anlatalım:

 • Bu sabun sayesinde, öncelikle kepek problemimize sonsuza kadar elveda diyoruz. Çünkü kepek problemine karşı oldukça etkili bir sabundur. Düzenli kullanıldığı takdirde kişilerde bir daha kepeğe rastlanmaz.
 • Saç dökülmelerimize karşı da son derece etkilidir. Saçı besleyerek saç dökülmelerinin önüne geçer. Bu yüzden özellikle saçlarının uzamamasından şikayetçi olan bayanların gözdesi haline gelmiştir.
 • Yine saçları besleyerek kırıkları onarır. Aynı şekilde bu sayede saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olur.
 • Saçlara ayrı bir hacim ve parlaklık kazandırır. Saçları daha sağlıklı bir hale getirir.
 • Saçlarımızda beyazlama problemi var ise, saç beyazlarımızı eski haline getirebilecek bir etkisi vardır. Tabi bu etkisinin tamamen faydalı olabilmesi için uzun bir süre bu sabunu düzenli olarak kullanmamız gerekmekte.

Bıttım sabununun faydaları henüz bitmiş değil. Cildin tümünde bir iyileştirici etkisi bulunduğu için, listemiz de böylece uzayıp gidiyor. Şimdi de vücuttaki diğer etkilerinden bahsedelim:

 • Vücudumuzdaki tüm gözenekleri açarak vücudun rahatlamasını sağlar.
 • Varisleri açar.
 • Vücudumuzdaki alerjilere, kaşıntılara son derece iyi gelmektedir.
 • Sedef hastalıklarına, egzamaya karşı son derece iyi gelmektedir.
 • Vücudumuzun herhangi bir bölgesinde bulunan yaralar için iyileştirici bir özelliği bulunmaktadır. Bu iyileştirici özellik de, antibakteriyel yani mikrop öldürücü özelliği sayesinde, yaralardaki mikropların öldürülmesi ile gerçekleşmektedir.

Siirt Bıttım Sabununu Nereden Bulabiliriz?

Bıttım sabunu Siirt' e has bir sabun olduğu için, Türkiye’ de diğer illerde orijinal olduğu iddia edilen sabunlara pek fazla güvenmenizi önermiyoruz. İnternetten üzerinden, kaliteli sitelerden sabununuzun siparişini verebilirsiniz. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919