http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Siirt Bıttım Sabunu Ve Mucizevi Faydaları

Siirt Bıttım Sabunu Ve Mucizevi Faydaları

Dünya üzerinde cilt ya da saç problemi yaşayan insanların yüzdesi hiç de yabana atılacak kadar küçük değil. Dünyadaki her 10 insandan 9’ u mutlaka ya saçları ile ilgili ya da cildi ile ilgili bir sorun yaşamakta. Ülkemizde de bu durum hemen hemen böyle. Bu sorunları yaşamamak adına her ne kadar temkinli davransak da, sadece küçük bir kısım bu sorunlardan kaçabiliyor ya da hiç başına gelmeden atlatabiliyor. Ancak geride kalan insanlar için, bu gibi sorunlar son derece moral bozucu bir hal alabiliyor.

‘’ Her sorunun çözümü mutlaka vardır. ‘’ sözü ile yola çıkarsak, bu cilt problemlerinin de bir çözümü olduğu kanısına varıyoruz. Ancak bu çözüm yolu illa ki herkesin bildiği yöntemlerden oluşmayabilir. Yani bu zamana kadar cildiniz ya da saçınızdaki sorunlar için birçok çözüm önerisi denemiş ve hiçbirinden de istediğiniz sonucun elde edememiş olabilirsiniz. Bu son derece normal. Çünkü gerek önerilen bakım maskeleri gerekse kozmetik dükkanlardan alınan bakım ürünleri her insanda aynı etkiyi oluşturacak diye bir gerçeklik yok ne yazık ki. Ayrıca, cilt ya da saçla ilgili problemlerde katkı maddesi kullanılan ve doğal olmayan ürünlerin kullanımı, her şeyi daha kötü bir hale bile getirebilir. Bu yüzden güvenilir ve doğal ürünlerden faydalanmakta yarar var. Ancak böylesi bir ürün var mı? Varsa bile nasıl bulunabilir? Öncelikle bu sorular için fazla endişelenmenize gerek yok. Çünkü böyle bir ürün var. Ayrıca istediğiniz miktarda ve istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz imkanlar dahilinde size sunulabiliyor. Bu ürünün adı ise, Siirt bıttım sabunu.

Siirt bıttım sabunu, Siirt ilimizde yetişen ve adına bıttım denilen bir kuruyemişten üretiliyor. Bu kuruyemişler zamanı geldiğinde toplanıyor ve son derece doğal yollar ile içlerinden bir yağ elde ediliyor. Elde edilen bu yağa da ‘’menengiç yağı ‘’ adı veriliyor. Menengiç yağı da bu mucizevi sabunun yapımında kullanılıyor. Bıttım sabununu işte böyle elde ediliyor. Ve bu sabunun içerisinde hiçbir katkı maddesi yok. Yani yüzde yüz doğal. Bu doğallık da hem içeriğinden hem de sabunu elde etmek için uygulanan yapım aşamalarında geçerli. Son derece doğal olduğu için de, kullanıldığı takdirde vücutta hiçbir yan etki oluşturmuyor. Gerek üretenleri gerekse uzmanlar da bu konuda hemfikirler.

Peki, bıttım sabunun faydaları neler? Bu sabunun faydaları saymakla bitmiyor. Şimdi hangi özelliği ile hangi soruna iyi geldiğini hem beraber inceleyelim.

 • Bu sabun, antibakteriyel özelliği sayesinde vücudun hiçbir bölgesinde mikropların oluşmasına izin vermez. Ciltte önceden var olan mikroplardan da arınmayı sağlar.
 • Mikroplardan arınan cildin gözenekleri açılır. Dolayısıyla cilt hava almaya başlar.
 • Hava alan ciltte, herhangi bir sivilce, akne vs. gibi cilt sorunları görülmez. Yani bu özellikleri ile ciltteki sivilce, akne gibi sorunlarda son derece etkilidir.
 • Yine antibakteriyel özelliği sayesinde, vücuttaki yaralara iyi gelir.
 • Saç diplerinde oluşan yaraları giderir.
 • Egzama, vücudun çeşitli yerlerinde oluşan kaşıntılara iyi gelir.
 • Saç dökülmesini engeller.
 • Saçın kırılan kısımlarını onararak saçlara canlılık kazandırır.
 • Saçlardaki beyazlamaları, eski haline getirir.
 • Saç diplerindeki kaşıntıları önler.
 • Saçlara parlaklık kazandırır.
 • Vücuttaki gözenekleri de açtığı için, vücudun rahatlamasını sağlar.

Görüldüğü üzere bıttım sabununun faydaları saymakla bitmiyor. Siz de hemen bu mucizevi sabuna sahip olabilir ve bahsedilen sorunlarına karşı gerekli çözümleri bu sabun ile sağlayabilirsiniz.

Bıttım Sabunu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bıttım sabunu doğal bir yabani fıstık olan bıttımdan üretildiği için yüzde yüz doğal bir içeriğe sahiptir. Ayrıca yapımı da son derece doğal ve ev yapımıdır. Bu sabun sadece Siirt’ te üretilen bıttımdan elde edildiği için, Siirt’ te bulunanlar sabunun orijinal halleridir. Diğer illerde bu sabunun adı altında satılan sabunlara itimat etmeyiniz.

Sabunu alabilmek için, internet üzerinden belirlenen ve orijinal olan sitelerden sipariş verebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz takdirde sabununuz en kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Sabun son derece doğal olduğu için cilde hiçbir zararı bulunmamaktadır. Hatta bu konu hakkında internet sitelerinin her birinde kullanıcı yorumları bulunmakta. Bunları okuyarak faydalarını ve zararlı içerik bulunmadığını da deneyimleyenlerden öğrenme imkanınız bulunmaktadır. 


Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919