http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Bıttım Sabunu İle Sağlığınıza Sağlık Katın

Bıttım Sabunu İle Sağlığınıza Sağlık Katın

Elbette ki her insan cildine, saçlarına dolayısıyla da dış görünüşüne önem verir. Kimi irsi özelliklerden dolayı bu konuda şanslıdır, kimi ise cilt yapısı nedeni ile ya da başka sebeplerden ötürü ile birçok sorunla karşılaşmak durumunda kalır. Sivilceler, saç dökülmeleri gibi problemler de en sık karşılaşılan sorunlardır. Sivilceler birçoğumuzu ergenlik dönemlerimizde yakalarken, saç dökülmesi problemi her yaş grubunda karşımıza çıkabiliyor. Ve bunun sebepleri arasında genelde düzensiz beslenmeden ötürü vücudun yeteri proteini, vitamini alamaması, uykudaki düzensizlikler, stres gibi durumları sıralayabiliriz. Ve eğer kontrol altına alınmazsa ilerleyen yaşlarda kelliğe kadar uzanabilir.

Bu gibi cilt problemlerinizi önlemek adına birçok yol denemiş olabilirsiniz. Bunların hiç birinden fayda görmemiş de olabilirsiniz. Ancak hemen umutsuzluğa kapılmayın. Çünkü bıttım sabunu sizi bu dertlerinizden kurtaracak. Peki, bu sabun nedir, neyden üretilir kısmına gelecek olursak; bıttım, Siirt ilinde ağaçlarda yetiştirilen ve olgunlaşmış hali yeşil olan bir meyvedir. Kuruyemiş çeşidi olarak da bilinir. Bu doğal sabun ise, yine bu meyvenin ya da kuruyemişin yağından elde edilmektedir. Bıttım farklı yerlerde, çitlembik ya da menengiç adları ile de anılır.

Saç dökülmesi yaşayan her insan, bu problemini çözebilmek adına, birçok alternatif yöntem uygulamış olabilir. Bitki özlü olduğu ve saç dökülmesini önlediği iddia edilen şampuanlar, bakım ve onarıcı kremler, serumlar derken bu sorununuza çözüm bulamamış olabilirsiniz. Ki yüksek ihtimalle de bulamayacaksınız. Çünkü bu tür katkılı ürünlerin içinde neler kullanıldığı ve kullanılan tüm bu maddelerin neye faydalı iken neye zararlı olduğu konusunda bilgi sahibi olmamız beklenemez. Bunlarla vakit kaybetmektense Siirt bıttım sabununu deneyip etkisini gözlemlemenizi önerebiliriz. Çünkü bu sabunun oluşumunda tamamen doğal olan bıttımın yağı kullanılıyor. Doğallıktan bahsedilen bir üründe kimyasal katkı maddeleri kullanılmaz. İşte tam da bu yüzden, bu sabunun doğallığı konusunda hiçbir şüpheniz olmasın. Çünkü yine doğallıktan bahsedilen bir ürünün kullanımı size ya da cildinize hiçbir zarar vermez.

Siirt Bıttım Sabununun Faydaları Neler?

İlk olarak bu faydaları saç dökülmesi problemi yaşayanlar açısından anlatmaya başlayabiliriz. Bu doğal sabun, içerdiği doğal yağ ile saç derinizdeki sorunları çözecek ve sağlık bir saç derisine kavuşmanıza yardımcı olacak. Tabi, sağlıklı bir saç derisi demek aynı zamanda saçların dökülmemesi, sağlıklı görünmesi ve sağlıklı uzaması anlamlarına da gelir.

Her insan mutlaka saç dökülmesi yaşar bu normal bir şeydir. Fakat bu dökülmenin normalden fazla olması, ciddi bir durumun habercisi olabilir. Saçımızı yıkarken kullandığımız şampuanlar içinde birçok kimyasal madde bulunduruyor. Bu sebeple saç dökülmesi problemi yaşamamızın bir nedenini de buna bağlayabiliriz. Diğer bir neden ise sağlıksız saç derileridir. Sağlıksız saç derilerini, yine bu kimyasal ürünler içeren şampuanlarla ya da serumlarla iyileştiremezsiniz. Bu yüzden doğallığı tescillenmiş bu sabunu kullanmak saç derinize iyi gelerek, saçlarınızın iyileşme göstermesini sağlayacaktır. Ancak hiçbir şekilde bu zamana kadar dökülen saçlarınızı çıkaracağının garantisini vermiyoruz çünkü bu sabunu ne zaman kullanmaya başlarsanız, kullanmaya başladıktan sonrasının korumasını yapabilir. Ve o an itibari ile saç kayıplarınızı minimuma indirir. Düzenli kullandığınız süre içerisinde de, artık bu sorun, size bir dert olmaktan çıkar. Peki, bu doğal sabunun tek faydası bu mu? Hayır, eğer sivilcelerinizle başa çıkamıyorsanız, bunun için birçok yöntem denediyseniz bir de bıttımın yağı kullanılarak doğal olarak üretilen bu sabunu deneyebilirsiniz. Gerçekten sivilceleri yok etme konusunda çok başarılı bir yöntem. Ayrıca sadece sivilceleri yok etmekle de kalmıyor. Cildinizde herhangi bir sivilce izi varsa bunlara da iyi geldiğini söyleyebiliriz. Çünkü saç derisine yaptığı iyileştirme işleminin bir benzerini yüzünüze de yaparak, cildinizde mikropları öldürür. Dolayısıyla da sivilcelerinizden kurtulmanız açısından büyük yardımı olur. Bir yandan sivilceleri yok ederken bir yandan da cildinizi güzelleştirir. Ciltte var olan lekeleri yok etme özelliği de yine bu sabunun doğallığında mevcuttur. Bıttım sabunu faydaları, saymakla, anlatmakla bitmez. Sizi bu dertlerden kısa zamanda kurtaracak bu sabunu bir an önce kullanmaya başlamanızı öneririz. Ancak kullanımını düzenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Çünkü düzensiz kullandığınız hiçbir uygulamadan istediğiniz sonucu alamazsınız. Bu yüzden bu sabunu da düzenli olarak kullanmalısınız.
Yorumlar - Yorum Yaz


http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret42919