http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Doğal Bıttım Sabunu Satış

Bıttım Sabunu Çitlembik yapraklarının yağından üretilen bir sabun olan bıttım sabunu, ülkemizde daha çok Siirt çevresinde üretilmektedir. Saçlara ve cilt için oldukça yararlı olan bıttım sabunu, sivilce tedavisinde de etkili olarak kullanılmaktadır. bıttım sabunu faydaları Ciddi bir deri hastalığı olan sedefin iyileşmesinde bıttım sabunu etkin olarak kullanılmaktadır. Saç derisinde ve ciltte görülen sedef hastalığının hafiflemesi ve kaşıntıların giderilmesinde bıttım sabunu yararlı etkiler göstermektedir.

Ellerde oluşan egzama için bıttım sabunu kullanılabilir. Egzama nedeniyle ellerinde kızarıklık, kaşıntı ve kanama gibi olumsuzluklar görülen kişiler bıttım sabunu ile ellerini yıkayıp kaşıntı ve kızarıklığı giderebilirler. bıttım sabunu bacaklardaki varislerin iyileşmesi amacıyla kullanılmaktadır. Bacakların bıttım sabunuyla masa yaparak sabunlanması varislerin rahatlamasına ve ağrıların azalmasını sağlayacaktır. Saçlarında dökülme yaşayan kişiler bıttım sabunu kullanarak saç dökülmesi problemiyle savaşabilirler. Bıttım sabunu kullanımı saç dökülmelerin önüne geçerek saçların yumuşak ve parlak bir hale gelmesini sağlar.

Yüz ve vücutta oluşan sivilcelerin giderilmesinde bıttım sabunu etkilidir. Sivilceleri kurutan siirt bıttım sabunu uzun süreli kullanımda tekrar sivilce çıkmasını engeller ve cilt lekelerinin kaybolmasını sağlar. Saç bakımı konusunda etkili olan bıttım sabunu, saç derisinde meydana gelen egzama, kaşıntı ve kepek oluşumunun önüne geçer. Saçlara yıkadıktan sonra belli bir süre sertlik verebilir. 1 ay gibi kısa bir sürede saçlarınız sabuna uyum sağlayacaktır. Saç derisinin güzel bir şekilde temizlenmesini sağlar.
http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret44924