http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Site Menüsü
Site Haritası
Tavsiye
Online satış sitemizde bıttım sabunu haricinde siirt fıstığı satışıda yapılmaktadır.

Hakiki Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır

Hakiki Bıttım Sabunu Nasıl Anlaşılır

Bıttım sabunu gösterdiği etkili olumlu sonuçlar ile son dönemlerde insanların en çok ilgi duyduğu doğal ürünler arasında yer almaktadır. Bu doğal sabunun üretimi binlerce yıl öncesine kadar uzamaktadır. Saç dökülmesi gibi büyük bir sorunu ortadan kaldırmakta önemli role sahiptir. Özellikle saç dökülmesi ve saç kırıkları için tercih edilen hakiki bıttım sabunudur. Sadece bunlar ile sınırlı kalmayıp sivilce, egzama, mantar, sedef ve daha birçok sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır.

Bıttım sabunu faydaları ile bu kadar fazla ilgi karşılandığından dolayı birçok üretici sabun üretim maliyetini düşürerek sahte yağlar kullanarak sabun yapımında kullanmaktadır. Maalesef bu durumda sabun hakiki oluşundan yok olmaktadır. Bıttım sabunun faydalarından yararlanmak için kesinlikle hakiki bıttım sabunu kullanmamız gerekmektedir. Bu nedenle herhangi bir yerden bıttım sabunu satın aldığınız da bu hakiki olduğunu belirtmez. Sizlerin de hakiki veya sahte olanını ayırmak için sizlere altın değerinde bilgiler vermek istemekteyiz. Peki hakiki bıttım sabunu nasıl anlaşılır? Orjinal bıttım sabunu nasıl belirlenmektedir?

İlk olarak şunu bilmeliyiz ki, hakiki bıttım sabunu Siirt'te üretilmektedir. Fakat maalesef birçok üretici kar amacını yükseltmek adına sahte olanını da üretebilmektedir. Bunun yanında diğer bir önem sabunun hangi renge sahip olmasıdır. Orjinal bıttım sabunun rengi üretildiği andan itibaren açık veya koyu yeşil renklidir. Sabunun yapımında kullanılan yağ bıttım yağıdır. Bıttım yağı çok önemli değerlere sahip bir yağdır. Bıttım yağı bıttım meyvesinden gelmektedir. Bıttım meyveleri Siirt'in dağlık kesimlerinde yetiştirilmektedir. Bıttım yağı çok önemli bir yağ olduğundan dolayı fiyatı da oldukça yüksek bir değere sahiptir. Bu yüzden bıttım sabunu üreticileri kar amacını yükseltmek adına sabunda bıttım yağı kullanım oranını düşürerek yanında defne, zeytinyağı ve hayvansal yağlar kullanılmaktadır. Ek olarak kullanılan bu yağlar sabunun orjinalliğini yitirmektedir. Hakiki bıttım sabunu kimyasal katkısız üretilmiş olanıdır.
http://www.siirtbittimsabunu.net
http://www.siirtbittimsabunu.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret44924